Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Udoka spiął się z LeBronem! Trener wyrzucony do szatni

NBA News: Udoka spiął się z LeBronem! Trener wyrzucony do szatni

NBA News: Udoka spiął się z LeBronem! Trener wyrzucony do szatni

Trener Ime Udoka został wyrzucony z boiska po wymianie zdań z LeBronem Jamesem. Obaj zostali ukarani faulami technicznymi. Sęk w tym, że Udoka miał już jeden i tym samym został – przez sędziów – wyrzucony do szatni. Obaj zabrali głos. Wypowiedź „Króla” jest wymowna.

– Mieliśmy rozmowę i widocznie sędziom nie spodobało się to, co usłyszeli – powiedział Udoka do mediów po zakończeniu spotkania, które Lakers wygrali 107:97.

– Nie oszukujmy się, ale Lakers nie są fizyczną drużyną, a nas pod tym względem zdominowali. To nie jest dobry sygnał – dodał Udoka.

Kiedy Jamesa zapytano, o co chodziło w sobotniej gorącej dyskusji, również nie był w nastroju do wdawania się w szczegóły. Za pośrednictwem Dave’a McMenamona James powiedział:

„Gadaliśmy o Święcie Dziękczynienia. O tym jak bardzo nam się podobało”.

Poniżej dostępny jest rozszerzony film z wydarzenia. Co zrozumiałe, fani w mediach społecznościowych próbowali czytać z ruchu warg z materiału wideo w nadziei, że poznają faktyczną istotę sporu.

Ciekawostką jest fakt, że Rockers w tym sezonie mają na wyjazdach bilans 0:8. Powrócą do gry w środę u siebie z Oklahoma City. Dla porównania Rockets mają bilans 8:1 w Toyota Center.