Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz
NBA News: Trwa impas w sprawie Hardena – Clippers nie chcą oddać picku

NBA News: Trwa impas w sprawie Hardena – Clippers nie chcą oddać picku

NBA News: Trwa impas w sprawie Hardena – Clippers nie chcą oddać picku
Photo by Tayfun Coskun/Anadolu Agency via Getty Images

Za ligowymi kulisami trwają negocjacje w sprawie Jamesa Hardena. Koszykarz Sixers, który wymusił na klubie wymianę i nazwał generalnego managera kłamcą, wciąż pojawia się w rozmowach transferowych – przede wszystkim z Clippers.

Według doniesień Jake’a Fischera z Yahoo!Sports, Los Angeles Clippers nie chcą zgodzić się na to, by oddać w potencjalnej wymianie Terance’a Manna. Nie są też skłonni, by oddawać więcej niż jeden pierwszorundowy pick.

Według wcześniejszych ustaleń, Sixers w zamian za rozkapryszoną gwiazdę chcieliby pozyskać dwa pierwszorundowe picki (jeden w formie zamiany picków), oraz schodzące kontrakty.

Trudności w osiągnięciu porozumienia sprawiają, że James Harden najprawdopodobniej rozpocznie sezon regularny jako zawodnik Sixers. Problem polega na tym, że nie zagrał w żadnym meczu preseason, oraz – według słów Shamsa Charanii z The Athletic – pojawił się na tylko jednym treningu. Co ciekawe, pomimo dość napiętej sytuacji i ewidentnego sabotażu ze strony zawodnika, James Harden – kiedy już się pojawił – miał zachowywać się w pełni profesjonalnie.

Pierwszy mecz sezonu regularnego Sixers rozegrają 26 października przeciwko Milwaukee Bucks.