Jokic odebrał mistrzowski pierścień 🏅
Ty odbierz bonusy od SUPERBET! 🎁

superbet logo
odbierz!
NBA News: Tak Jokić trenował w wakacje. Żartował z dziennikarzami

NBA News: Tak Jokić trenował w wakacje. Żartował z dziennikarzami

NBA News: Tak Jokić trenował w wakacje. Żartował z dziennikarzami
(Photo by Bart Young/NBAE via Getty Images)

Nowy sezon NBA 2023/24 rozpoczął się od meczu pomiędzy Denver Nuggets a Los Angeles Lakers. Lepsi okazali się obecni mistrzowie ligi. Po meczu Nikola Jokić został zapytany, jak się przygotowywał do startu rozgrywek. Ten – w swoim stylu – zaczął dowcipkować.

Nikola Jokic zanotował triple-double (29 punktów, 13 zbiórek, 11 asyst) i zapewnił Denver Nuggets zwycięstwo w premierowym spotkaniu NBA w sezonie 2023/2024. Serb pokazał się ze świetnej strony, udowadniając, że nie przez przypadek został wybrany MVP ostatnich finałów. Latem – w mediach społecznościowych – dużo było filmików z udziałem Jokicia, który tańczył i śpiewał podczas wakacji. Teraz się do tego odniósł.

– Byłem na siłowni praktycznie codziennie. Opuściłem tylko niedziele. Przygotowywałem swoje ciało do sezonu. Nasze ciała są naszymi narzędziami. Jeśli twoje ciało nie jest gotowe, to narażasz się na kontuzje. A tego wszyscy chcemy uniknąć – przyznał.

– Nie opuściłem żadnego dnia na siłowni. Może trochę nie było mnie na boisku, może kilka dni, miesiąc lub dwa miesiące – zaśmiał się Jokic w trakcie rozmowy z dziennikarzami.

Przed meczem Nuggets otrzymali pierścienie za mistrzostwo NBA 2023.

– Myślę, że mieliśmy dobrą energię. Cała ceremonia dodała nam energii – powiedział Jokic.