Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę
NBA News: Szczere wyznanie Greena. „Mieliśmy okropną chemię”

NBA News: Szczere wyznanie Greena. „Mieliśmy okropną chemię”

NBA News: Szczere wyznanie Greena. „Mieliśmy okropną chemię”
(Photo by Noah Graham/NBAE via Getty Images)

Atmosfera wokół Golden State Warriors poprawiła się w tym sezonie po wymianie Jordana Poole’a. Przypomnijmy, że Draymond Green uderzył Poole’a na początku zgrupowania, gdy obaj gracze pracowali nad przedłużeniem kontraktów. Poole podpisał przedłużenie w październiku, podczas gdy Green czekał aż do lipca.

– W zeszłym roku mieliśmy okropny zespół, jeśli chodzi o chemię – przyznał Green.

– Ciężko było przychodzić do pracy. Nie było fajnie. Dlatego w tym roku widać radość na twarzach chłopaków, kiedy wchodzą do budynku. Faceci zostają na dwie, trzy godziny i po prostu ze sobą rozmawiają. Wstaje dwie-trzy godziny wcześniej, żeby tu być. Zaczynasz to dostrzegać i myślisz: „ok, to jest grupa, która lubi być razem” – zaznaczył.

Green, Stephen Curry i Chris Paul zorganizowali kilka sparingów w Las Vegas, Los Angeles i San Francisco przed sezonem. Odbyło się wiele kolacji zespołowych, które trwały godzinami.

– Spójrz na naszą drugą piątkę. Czasami grają lepiej niż nasza pierwsza piątka. Zawsze powtarzam chłopakom, że wygrywa się mistrzostwa graczami drugiego garnituru – dodał Green.

Warriors zazwyczaj mieli dobrą chemię w erze mistrzostw.

– Chemia była tutaj mocną stroną. Dlatego tak wielu chłopaków jest tu tak długo, chemia jest tym, co stanowi źródło naszych sukcesów – ocenił.