Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bulls sprzedadzą LaVine’a? Są nowe informacje

NBA News: Bulls sprzedadzą LaVine’a? Są nowe informacje

NBA News: Bulls sprzedadzą LaVine’a? Są nowe informacje
(Photo by Gary Dineen/NBAE via Getty Images)

zach LaVine był łączony z Sixers od czasu, gdy ci sprzedali Jamesa Hardena do Los Angeles Clippers. Dziennikarz Joe Cowley z „Chicago Sun-Times” informuje, że Chicago Bulls nie mają zamiaru sprzedawać LaVine’a w najbliższej przyszłości. Raczej mało prawdopodobne jest to, by Sixers zbudowali wystarczająco interesująco pakiet, który przekona szefostwo Bulls.

Plotki pojawiły się po raz pierwszy po wpisie na „X” (dawniej Twitter) od Chrisa Mannixa, dziennikarze „Sports Illustrated”, który stwierdził, że LaVine mógłby dobrze pasować do 76ers po odejściu Hardena.

Przypomnijmy, że LaVine znajduje się w drugim roku pięcioletniego kontraktu o wartości 215,2 miliona dolarów podpisanego z Bulls w 2022 roku. Sam zawodnik odniósł się do plotek transferowych.

– Byłem już przedmiotem transakcji. To część tego biznesu. Co roku zmieniają się ludzie. Trzeba do tego przywyknąć. Czuję, że dotrzymałem swojej części umowy dotyczącej mojego zaangażowania w Bulls, ale niewiele można zrobić z plotkami i ludźmi umieszczającymi twoje nazwisko w rozmowach handlowych – zaznaczył LaVine.

Zach LaVine przyznał, że jest zadowolony z pobytu w Bulls. Ma dobrą komunikację z organizacją.

– Czuję, że jestem teraz w dobrej sytuacji, w której, gdyby coś się wydarzyło, to klub dałby mi znać. Mam dobry kontakt z ludźmi w klubie i moim agentem – zdradził.