NBA News: Skaut NBA porównuje syna LeBrona do jednego z graczy

NBA News: Skaut NBA porównuje syna LeBrona do jednego z graczy

NBA News: Skaut NBA porównuje syna LeBrona do jednego z graczy
(Photo by Jeff Haynes/NBAE via Getty Images)

Draft już za nieco ponad tydzień! 26 czerwca odbędzie się pierwsza runda tegorocznego naboru. Jak wygląda przed samym draftem sytuacja syna LeBrona Jamesa, Bronny’ego?

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Bronny James po przeciętnym sezonie w NCAA, znacznie poprawił swoje notowania dobrymi wynikami w trakcie Draft Combine. Analizując mocki draftu ośmiu cenionych amerykańskich ekspertów, Bronny James znajduje się we wszystkich z nich. W większości przymierzany jest z 55. numerem do Los Angeles Lakers, ale Kyle Boone z NBC Sports stawia go na 43. picku do Minnesoty, a portal NBA Draft Room aż na 35. picku do Spurs.

Portal HoopsHype z kolei skontaktował się z jednym z anonimowych skautów drużyn NBA, który porównał Bronny’ego Jamesa do jednego z zawodników NBA:

„Myślę, że Bronny James zostanie wybrany w drafcie ze względu na to, kim jest – jakaś drużyna naprawdę pomyśli, że LeBron do nich przyjdzie, jeśli wybiorą Bronny’ego. Jeśli Lakers zatrzymają swój pick, to go nie przepuszczą. To przyzwoity gracz. Jest lepszy, niż niektórzy gracze, którzy mogą pójść w drafcie przed nim. Nie jest spektakularny, ale jest solidny. Rozumie grę, wystarczająco dobrze kozłuje. Jeśli odpuścisz go w obronie, rzuci trójkę. Jako gracz przypomina mi trochę Austin Riversa. Mówimy jednak o graczu, który utrzymał się w NBA przez dekadę.”

– anonimowy skaut NBA

Austin Rivers, podobnie jak Bronny James, też jest synem znanego taty – w tym przypadku synem Doca Riversa, trenera oraz byłego zawodnika. Młody Rivers do NBA trafił w 2012 roku i grał w niej aż do poprzedniego sezonu. Obecnie pracuje jako analityk w stacji ESPN. Na przestrzeni kariery notował średnio 8,5 punktu, 2,1 zbiórki i 2 asysty na mecz, w najlepszych latach będąc istotnym graczem pierwszej piątki Clippers.

Większość ekspertów przymierza Bronny’ego Jamesa do Lakers, wierząc, że dla LeBrona Jamesa gra u boku syna jest czymś istotnym:

„Jak już się tam dostanę, to nie sądzę, że będę grał razem z tatą. Będę szczęśliwy jeśli dostanę się do ligi; nie będę myślał o tym, czy zagram z tatą czy nie. Nie takie jest obecnie moje nastawienie. Próbuję po prostu włożyć w to jak najwięcej pracy i zobaczyć dokąd mnie to zaprowadzi.”

– Bronny James
superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.