NBA News: Duże apetyty Pacers – czy stać ich na wzmocnienia?

NBA News: Duże apetyty Pacers – czy stać ich na wzmocnienia?

NBA News: Duże apetyty Pacers – czy stać ich na wzmocnienia?
(Photo by Cole Burston/Getty Images)

Jak podaje Michael Scotto z HoopsHype, Indiana Pacers pracują nad przygotowaniem dla Pascala Siakama maksymalnej oferty przedłużenia kontraktu. W przypadku Siakama, umowa ta może wynosić do 245 milionów dolarów za 5 kolejnych lat gry. Pacers są zdeterminowani by sypnąć groszem po tym, jak udany był ich sezon w obecnym kształcie.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Apetyty Pacers są duże. W obecnym sezonie niespodziewanie udało im się awansować do Finałów Konferencji, a ich skład pełen był zawodników młodych, których czeka jeszcze rozwój. To skład, na który warto postawić, co podkreśla Tyrese Haliburton – lider Pacers, z którym Scott Agnes z Fieldhouse Files porozmawiał na jednym z obozów dla młodzieży organizowanym przez zawodnika Indiany:

„Myślę, że kiedy sezon się kończy, masz trochę czasu na relaks i regenerację, na wakacje. To doskonały moment, żeby zastanowić się nad wszystkim, czego udało Ci się dokonać. Stary, to był wspaniały rok. To był wspaniały rok dla naszej drużyny, dla mnie indywidualnie, ale wiemy oczywiście, że jest dla nas jeszcze kolejny krok do wykonania. Nie jesteśmy oczywiście usatysfakcjonowani Finałami Konferencji. Chcemy dokonać znacznie więcej.”

– Tyrese Haliburton

Indiana Pacers w przyszły sezon wkroczy z większością dotychczasowych graczy na ważnych kontraktach. Kończąca się umowa Siakama zostanie najpewniej przedłużona, a niepewna przyszłość czeka Obi Toppina (ważny gracz w Playoffach), 32-letniego Douga McDermotta (najpewniej zostanie odpuszczony) i Jalena Smitha (24-letni center chce zrezygnować z wartej 5 milionów dolarów opcji i wejść na rynek wolnych agentów).

Pacers mogą jednak zachować swoich graczy – nawet po podpisaniu maksymalnej umowy z Siakamem, zostaną aż około 25 milionów dolarów poniżej progu podatku od luksusu. Daje im to przestrzeń na podpisanie umów ze swoimi dotychczasowymi zawodnikami, oraz prawdopodobnie blisko 13 milionów dolarów Mid Level Exception na ewentualne wzmocnienia.

„Myślę, że można uznać, ze wyprzedziliśmy trochę naszą przebudowę. Ale wiemy też na co nas stać, naszym celem jest wrócić w to samo miejsce, w którym już byliśmy i dokonać jeszcze więcej.”

– Tyrese Haliburton

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.