NBA News: Russell Westbrook „Wszystko co czytacie, prawdopodobnie zostało zmyślone”

NBA News: Russell Westbrook „Wszystko co czytacie, prawdopodobnie zostało zmyślone”

NBA News: Russell Westbrook „Wszystko co czytacie, prawdopodobnie zostało zmyślone”
Allen J. Schaben / Los Angeles Times via Getty Images

Russell Westbrook, wychodząc z założenia, że media kłamią i manipulują, postanowił sam podzielić się swoimi przemyśleniami bezpośrednio z fanami.

Sezon Clippers zakończył się niepowodzeniem, a sytuacja przed zbliżającymi się wakacjami jest niepewna. Skończył się kontrakt Jamesa Hardena, a na rynek wolnych agentów wejść może także Paul Georg, jeśli zrezygnuje z opcji w umowie. Naturalnym jest, że pojawiają się głosy rozważające, jakie mogą być losy poszczególnych graczy zespołu – także Russella Westbrooka.

Russell Westbrook – którego umowa kończy się dopiero po przyszłym sezonie i gwarantuje mu 4 miliony dolarów – postanowił sam odnieść się do sytuacji w poście na portalu Instagram:

„Często jestem tematem rozmów przez wiele „źródeł” sportowych portali. Poczułem się zobowiązany do podzielenia się moimi rzeczywistymi myślami o tym sezonie. Zrozumcie, że wszystko co czytacie, co niby powiedziałem lub nie, prawdopodobnie zostało zmyślone […]

To trudny okres dla wielu osób z powodu konkretnych oczekiwań, które były w nich pokładane. […] Liczyłem na inne zwieńczenie sezonu, ale też dobrze w tym roku spędzało mi się czas z kolegami, którzy wspierali mnie przez cały czas. Mam nadzieję wrócić lepszym, silniejszym i z dalszymi chęciami do objęcia każdej roli, która będzie najlepsza dla drużyny, żeby wygrywać w kolejnym sezonie!”

– Russell Westbrook

35-letni Russell Westbrook ma za sobą swój najsłabszy sezon w zawodowej karierze. Spędzał na parkiecie najmniej w historii po 25 minut, pierwszy raz pełniąc rolę rezerwowego. Wraz ze spadkiem jego roli w zespole, spadły też statystyki: notował średnio 11,1 punktu, 5 zbiórek i 4,5 asysty na mecz.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.