Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Rockets chcą Bridgesa. Co na to Nets?

NBA News: Rockets chcą Bridgesa. Co na to Nets?

NBA News: Rockets chcą Bridgesa. Co na to Nets?

Shams Charania z The Athletic informuje, że szefowie Houston Rockets zagięli parol na Mikala Bridgesa, który na co dzień występuje w Brooklyn Nets. Wielkim orędownikiem tego transferu jest trener Ime Udoka. Z medialnych doniesień wynika jednak, że ten ruch będzie bardzo trudny do przeprowadzenia.

Houston Rockets z bilansem 22:24 zajmują 11. miejsce w Konferencji Zachodniej. Zespół ma duże aspiracje, aby być kupującym, a nie sprzedającym podczas tegorocznego trade-deadline (8 lutego). Houston udowodniło, że jest w stanie grać na wysokim poziomie, pokonując trzykrotnie broniących tytułu Denver Nuggets, a także naszpikowanych gwiazdami Milwaukee Bucks.

Jednak porażki z takimi drużynami jak San Antonio Spurs, Portland Trail Blazers i Chicago Bulls oznaczały niepożądany regres i pokazały, jak daleką drogę zespół ma do pokonania, by wejść na sam szczyt.

„Rockets znów polują na gwiazdy” – czytamy w tekście.

Szefowie klubu zamierzają wzmocnić zespół przed trade-deadline. Rockets zagięli parol na Mikala Bridgesa, jednego z liderów Brooklyn Nets.

W ostatnich dniach Rockets złożyli ofertę wymiany wielu pierwszorundowych picków za Bridgesa. Z medialnych doniesień wynika, że Nets nie są zainteresowani taką i żadną inną wymianą.

„Nets nie są zainteresowani wymianą Bridgesa, który jest ważną częścią ich zespołu. To jeden z liderów. Nets odmówili zaoferowania czegokolwiek za Bridgesa, gdy Houston zapytało” – napisał Michael Scotto z HoopsHype.