NBA News: Ranking najlepiej opłacanych sportowców. LeBron na 4. miejscu

NBA News: Ranking najlepiej opłacanych sportowców. LeBron na 4. miejscu

NBA News: Ranking najlepiej opłacanych sportowców. LeBron na 4. miejscu
Photo by Tayfun Coskun/Anadolu Agency via Getty Images

LeBron James zajmuje czwarte miejsce, Giannis Antetokounmpo jest piąty, a Stephen Curry znalazł się na dziewiątej pozycji na liście najlepiej opłacanych sportowców wg. Forbesa.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

39-letni LeBron James zarobił 128,2 miliona dolarów w ciągu ostatnich 12 miesięcy z Los Angeles Lakers i jego rozwijającego się imperium poza boiskiem. To najwięcej w jego trwającej dwie dekady karierze i więcej niż jakikolwiek inny koszykarz na świecie.

W styczniu James podpisał umowę partnerską z DraftKings i zapuścił się w świat golfa, inwestując w PGA Tour Enterprises, dołączając do grona celebrytów zagłębiających się w ten sport.

Według Justina Birnbauma z Forbes, supergwiazda Milwaukee Bucks, Giannis Antetokounmpo, jest piątym najlepiej opłacanym sportowcem na świecie, z łącznymi zarobkami w wysokości 111 milionów dolarów w ciągu ostatniego roku.

Jego pensja wynosi 46 milionów dolarów, podczas gdy jego kontrakty wynoszą 65 milionów dolarów. Prestiżowe kontrakty Giannisa obejmują współpracę ze znanymi markami, takimi jak Nike, Google, Disney, JBL, WhatsApp i nie tylko.

Ten rok jest historycznym kamieniem milowym: wszystkie dziesięć gwiazd sportu wymienionych w corocznym rankingu Forbesa przekroczyło granicę 100 milionów dolarów indywidualnie, osiągając rekordowe łączne zarobki w wysokości 1,38 miliarda dolarów.

Numerem jeden na liście jest Cristiano Ronaldo. Jego zarobki to 260 mln dolarów!

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.