NBA News: Posucha w Lakers – próbowali transferu z trzema różnymi klubami

NBA News: Posucha w Lakers – próbowali transferu z trzema różnymi klubami

NBA News: Posucha w Lakers – próbowali transferu z trzema różnymi klubami
(Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post)

Jak do tej pory wakacje w Los Angeles Lakers nie należą do najbardziej aktywnych. Zarząd klubu podejmuje jednak próby – według doniesień The Athletic, prowadzili w ostatnich dniach negocjacje transferowe z aż trzema klubami.

Według raportu Jovana Buha z The Athletic, Los Angeles Lakers w ostatnich dniach przeprowadzali negocjacje transferowe z Brooklyn Nets, Portland Trail Blazers i Utah Jazz. Ich celami byli m. in. Jerami Grant z Portland, czy też Dorian Finney-Smith z Nets. Lakers ewidentnie szukają więc wzmocnień na pozycji skrzydłowego. Jak do tej pory bezskutecznie.

Los Angeles Lakers – poza głośną zmianą trenera i mocno dyskutowanym wyborem w drafcie syna LeBrona Jamesa, nie dokonali jeszcze tego lata żadnych konkretnych ruchów. Jak słusznie zauważa Jovan Buha, jak do tej pory jedyne zmiany w składzie Jeziorowców to strata Taurena prince’a (odszedł do Bucks) i Spencera Dinwiddie, oraz zastąpienie ich wybranymi w drafcie Daltonem Knechtem i Bronnym Jamesem.

Reszta dotychczasowych ruchów Lakers w te wakacje to podpisywanie umów i przedłużeń z własnymi zawodnikami – w tym zatrzymanie LeBrona Jamesa na umowie 1+1 (drugi rok opcją gracza) za 104 miliony dolarów.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.