Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Piękne słowa LeBrona o Currym. „Będą miał o czym mówić wnukom”

NBA News: Piękne słowa LeBrona o Currym. „Będą miał o czym mówić wnukom”

NBA News: Piękne słowa LeBrona o Currym. „Będą miał o czym mówić wnukom”
Photo by Noah Graham/NBAE via Getty Images

Rywalizacja LeBrona Jamesa ze Stephnem Currym na przestrzeni ostatnich lat jest jedną z najciekawszych do obserwowania na parkietach NBA. Ten pierwszy z wielkim szacunkiem wypowiada się o gwieździe Warriors, nazywając go jednym z najlepszych zawodników w historii.

LeBron James nie może się doczekać w momentu, gdy porozmawia ze swoimi wnukami o ekscytujących pojedynkach ze Stephenem Currym.

Właśnie z tego powodu James delektuje się każdym starciem z gwiazdą Golden State Warriors. W sobotę obaj zaserwowali kolejną wspaniałą odsłonę swojej rywalizacji.

Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł LeBron James, którego Lakers wygrali 145:144 po dwóch dogrywkach.

LeBron James skompletował triple-double na poziomie 36 punktów, 20 zbiórek i 12 asyst.

– To coś, o czym będę mógł rozmawiać z moimi wnukami. Mam na myśli to, że rywalizowałem z jednym najlepszych graczy w historii. To wielka przyjemność i przywilej – podkreślił LeBron James.

– Uwielbiam wracać do przeszłości i myśleć o tym, co było kiedyś. To były wspaniałe bitwy, mecze w finałach NBA. Coś pięknego, co zostanie z nami na zawsze – dorzucił Curry.

Klay Thompson, który zdobył 24 punkty dla Warriors, jest po prostu szczęśliwy, że mógł grać z Currym przeciwko Jamesowi. Obu wychwala pod niebiosa.

– Szacunek dla LeBrona za to, co robi w swoim wieku. Ten facet jest wybrykiem natury, jeśli chodzi o jego zdolność do gry na tym poziomie przez tak długi czas. To samo dotyczy Stepha – powiedział Thompson.

– Kiedy dojdziesz do trzydziestki, zdasz sobie sprawę, że bycie sportowcem ma swój kres. Wiedząc o tym, jestem bardzo wdzięczny, że mogę stanąć na parkiecie z tymi chłopakami i zagrać przeciwko LeBronowi – przyznał.