NBA News: Monk chce podpisać nową umowę z Kings

NBA News: Monk chce podpisać nową umowę z Kings

NBA News: Monk chce podpisać nową umowę z Kings
(Photo by Ezra Shaw/Getty Images)

Gracz Sacramento Kings Malik Monk ma nadzieję, że po zakończeniu tego sezonu otrzyma nową umowę. Bardzo chciałby zostać w tym klubie.

Według HoopsHype, Monk zgłasza chęć do podpisania nowej umowy z Kings po wygaśnięciu jego kontraktu.

– Czuję się komfortowo w Sacramento. Na pewno chciałbym tu zostać. Byłem tu przez dwa lata i zaprzyjaźniłem się ze wszystkimi, w tym ze sztabem szkoleniowym i front office. Bardzo chciałbym tu wrócić – powiedział.

Uczucia Monka i jego drużyny wydają się być odwzajemnione. Uwagi Domantasa Sabonisa, jego kolegi z drużyny, oraz Mike’a Browna, trenera zespołu, zdają się to potwierdzać.

– Porozmawiam z prezydentem ds. operacji koszykarskich i generalnym menadżerem drużyny i właścicielem drużyny. Musimy go zatrzymać. On jest dla nas ważnym elementem w przyszłości – powiedział Sabonis o Monku.

– Jest kochany przez kolegów z drużyny, organizację i miasto. Miejmy nadzieję, że jego wolna agentura nie potrwa zbyt długo i będzie „Królem” przez długi czas! – stwierdził z ekscytacją.

Według HoopsHype, obrońca jest jednym z kandydatów do zdobycia nagrody Sixth Man of the Year w tym sezonie.

Monk notuje średnio 15,4 punktu, 2,9 zbiórki i 5,1 asysty. Obecnie jest nieobecny z powodu skręcenia MCL. Nie gra już od końca marca, a do jego powrotu pozostało jeszcze kilka tygodni.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.