Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: LeBron James znów to zrobił! Czy to był „wsad stulecia”?

NBA News: LeBron James znów to zrobił! Czy to był „wsad stulecia”?

NBA News: LeBron James znów to zrobił! Czy to był „wsad stulecia”?

LeBron James w dalszym ciągu wykonuje rzeczy, do których 39-latek nie powinien być zdolny. Kolejny dowód na to mieliśmy w niedzielny wieczór, kiedy Los Angeles Lakers zmierzyli się z lokalnym rywalem – Los Angeles Clippers. Potężny wsad Jamesa wywołał burzę w sieci.

LeBron zdecydował się na kapitalną akcję w trakcie meczu. Wsadził piłkę do kosza nad graczem Clippers, Paulem Georgem, wywołując wielki aplauz publiczności. James zebrał także pochwały ze strony członka Hall of Fame, Jamesa Worthy’ego.

– To był wsad stulecia. Ten facet ma 39 lat. Jak to możliwe?! Wyglądał jak Julius Erving z lat 70. – powiedział bez ogródek.

Początkowo George chciał przyjąć Jamesa na faul w ataku, ale dostrzegł, że LeBron jest potężnie rozpędzony. „Podjął biznesową decyzję. Mądrze wybrał” – pisze serwis si.com.

Jak widać na stopklatce, nawet obrońca Clippers, James Harden, nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Był pod wielkim wrażeniem wsadu LeBrona Jamesa.

James zakończył wieczór z 25 punktami, ośmioma zbiórkami i siedmioma asystami. Lakers przełamali passę czterech porażek z rzędu.