Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

NBA News: Lakers aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

NBA News: Lakers aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

Los Angeles Lakers desperacko potrzebują dokonać pewnych ulepszeń przed zamknięciem okna transferowego w NBA (trade-deadline 8 lutego). Wydaje się, że w końcu wiemy, jakiego rodzaju gracze będą celem organizacji w najbliższych tygodniach.

W odpowiedzi na pytanie, które pozycje Lakers mogą chcieć ulepszyć przed ostatecznym terminem, Adrian Wojnarowski z ESPN napisał na Threads, że Lakers stawiają na szybkość i atletyzm.

Po poniedziałkowej porażce z Boston Celtics, Lakers zajmują dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 16:15 i wydają się być mocno z tyłu, jeśli chodzi o walkę o mistrzowski tytuł.

Najgłośniejsze plotki transferowe z udziałem Lakers tej zimy łączyły z weteranem Chicago Bulls Zachiem LaVine’em.

Kurt Helin z NBC Sports doniósł jednak we wtorek, że pozyskanie LaVine’a przez Lakers jest „mało prawdopodobne”, a Marc Stein poinformował, że dodanie weterana nie spełniłoby celów organizacji w zakresie budowania składu.

Lakers byli również łączeni z gwiazdą Atlanty Hawks, Dejounte Murrayem, o czym poinformował we wtorek Shams Charania z The Athletic.

Murray pasuje bardziej do elementów szybkości i atletyzmu, ale nie jest jasne, czy Lakers byliby skłonni oddać aktywa niezbędne do jego pozyskania. Charania zauważył, że większość drużyn chciałaby Austina Reavesa w pakiecie. Sęk w tym, że organizacja nie jest zainteresowana robieniem transakcji z jego udziałem.

Wiele drużyn dokonuje transakcji bliżej trade-deadline, więc może minąć trochę czasu, zanim zobaczymy, jak Lakers wzmocnią skład przed najważniejszą częścią sezonu.