Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Howard czeka na telefon od Pistons. Wymienia innych weteranów

NBA News: Howard czeka na telefon od Pistons. Wymienia innych weteranów

NBA News: Howard czeka na telefon od Pistons. Wymienia innych weteranów

Dwight Howard opublikował wideo w mediach społecznościowych, czekając na telefon od Detroit Pistons, którzy notują rekordową serię porażek. „Superman czeka na Pistons” – powiedział były gwiazdor NBA. Wskazał też innych graczy, którzy mogliby wzmocnić zespół.

Środkowy Dwight Howard opublikował film, w którym znalazł się podpis: „Czekam, jak Pistons zadzwonią do Supermana”, jednocześnie wymieniając wielu wolnych agentów, którzy jego zdaniem byliby w stanie pomóc zakończyć epicką passę nieudolności Detroit.

To: Isaiah Thomas, John Wall, Michael Beasley, DeMarcus Cousins, Kemba Walker czy Blake Griffin.

Howard ostatnio grał dla Taoyuan Leopards w lidze T1 na Tajwanie, zdobywając wybór All-Star i tytuł najbardziej wartościowego obcokrajowca w sezonie 2022-23. Nie był w NBA od sezonu 2021-2022 z Los Angeles Lakers.

Pistons ustanowili rekord najdłuższej passy przegranych w jednym sezonie, przegrywając we wtorek z Brooklyn Nets (27. porażka z rzędu). Zespół jest teraz o jeden mecz od wyrównania ogólnego rekordu 28 porażek z rzędu ustanowionego przez Philadelphia 76ers w sezonach 2014-15 i 2015-16.

Oczywistym jest, że Detroit musi coś zmienić, jeśli chce odwrócić swoją fatalną serię, więc być może zespół powinien poważnie zastanowić się nad dodaniem Howarda lub któregokolwiek z innych wolnych agentów, o których wspomniał były gwiazdor NBA.