Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kolejne dwa nazwiska na celowniku Lakers

NBA News: Kolejne dwa nazwiska na celowniku Lakers

NBA News: Kolejne dwa nazwiska na celowniku Lakers

Los Angeles Lakers szukają wzmocnień na rynku transferowym. Szefom klubu bardzo zależy na dodaniu gracza, który znacząco zwiększy rywalizację na pozycjach obwodowych. Tam – zdaniem trenera i GM – są największe problemy. Są dwa nowe nazwiska wokół Lakers.

Dwóch graczy, których Lakers wzięli na celownik to Tyus Jones z Washington Wizards i Collin Sexton z Utah Jazz. Wiadomo, że Jones jest dostępny, podczas gdy status Sextona jest niejasny ze względu na ostatnie bardzo dobre wyniki klubu.

Jones ma wygasający kontrakt o wartości 14 milionów dolarów. Wizards są w sezonie tego, co wygląda na wieloletnią przebudowę. Jones wystąpił w 40 meczach Wizards, notując rekordowe w karierze 12,5 punktu, 2,9 zbiórki i 5,8 asyst. Ma ponad 50-procentową skuteczność z gry.

Sexton zarabia z kolei 17,3 miliona dolarów w tym sezonie i ma 37,1 miliona dolarów na swojej umowie do 2025-26. Jazz wygrali sześć meczów z rzędu i 12 z ostatnich 15 spotkań. Nie jest jasne, czy Jazz będą chcieli transferować Sextona, który okazał się kluczowym graczem w ostatnich tygodniach. Jego przyszłość jest niejasna. Jazz jeszcze nie wypowiedzieli się w tej sprawie.

Należy dodać, że w ostatnim czasie wokół Lakers padało sporo nazwisk – m.in. Zach LaVine, Dejounte Murray czy DeMar DeRozan.