Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Popovich zażartował z White’a. „Bał się nas”

NBA News: Popovich zażartował z White’a. „Bał się nas”

NBA News: Popovich zażartował z White’a. „Bał się nas”

Do zabawnej sytuacji doszło z udziałem Gregga Popovicha, który przed ostatnim z Celtics zażartował z Derricka White’a, byłego swojego podopiecznego w San Antonio Spurs. Doświadczony szkoleniowiec uśmiechnął się, gdy zaczął o nim mówić.

Ostatnie kilka sezonów było trudnych pod względem talentu w San Antonio. Było jednak kilka jasnych punktów, a jednym z nich był Derrick White. Obrońca jest teraz w Boston Celtics i ma ogromny wpływ na wyniki tego zespołu.

Przed meczem Celtics – Spurs, Popovich został zapytany o rozwój White’a podczas konferencji prasowej.

White, który był poza grą z powodu kontuzji kostki, został wyśmiany przez Popovicha, który uciął pytanie, aby zaatakować swojego byłego gracza. Oczywiście wszystko w ramach żartów.

– On się nas bał. Nie zagrał. Siedział na ławce. Zaplanowałem dla niego różne rzeczy. Chcieliśmy go po prostu zniszczyć. To dlatego usiadł – powiedział Popovich w swoim stylu.

Po chwili zaczął chwalić White’a.

– Jestem nim zachwycony. Kocham tego dzieciaka. Utrzymuję z nim kontakt. Jest jednym ze wspaniałych przykładów pracy nad sobą. Z każdym rokiem nabierał pewności siebie i nigdy się nie załamywał. Wierzył w siebie. Warto na niego patrzeć i go naśladować – zaznaczył.

W trakcie swojej długiej kadencji w San Antonio Spurs, Gregg Popovich trenował mnóstwo niesamowitych zawodników. Od Tima Duncana, przez Davida Robinsona, Tony’ego Parkera po Manu Ginobiliego. Przez szatnię Spurs – z nim na czele – przewinęło się wiele znakomitości.