Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Knicks są zainteresowani Bruce’em Brownem

NBA News: Knicks są zainteresowani Bruce’em Brownem

NBA News: Knicks są zainteresowani Bruce’em Brownem

New York Knicks i Toronto Raptors zawarli już w tym sezonie jedną dużą transakcję. Teraz Knicks mogą być zainteresowani kolejną transakcją z tym klubem. Chodzi o zawodnika, który w ostatnich godzinach trafił do Raptors.

Sporo dzieje się na rynku transferowym w NBA. Zbliżający się trade-deadline (8 lutego) sprawia, że kluby są bardzo aktywne i szukają wzmocnień przed najważniejszą częścią sezonu. W tym gronie są m.in. New York Knicks, którzy dokonali już usprawnień w ataku, pozyskując OG Anunoby z Raptors. To nie ma być jednak koniec ruchów transferowych klubu z Nowego Jorku.

Na liście znalazł się niedawno pozyskany przez Raptors, Bruce Brown. Ciekawostką jest fakt, że szefowie klubu spotkali się z Brownem, gdy ten był wolnym agentem. Nie udało się jednak dojść do porozumienia. Teraz pojawiła się furtka do pozyskania go. Knicks zamierzają porozmawiać na jego temat z Raptors.

Nastawienie Browna na obronę pasowałoby do stylu gry preferowanego przez Toma Thibodeau. Należy dodać, że koszykarz wzmocniłby także formację obwodową, grę na piłce w ataku, z której Nowy Jork po części zrezygnował, gdy rozstawał się z RJ Barrettem i Immanuelem Quickleyem (trafili do Raptors).

Bruce Brown w tym sezonie średnio notuje 12,1 pkt i 4,7 zbiórki na mecz. Wystąpił w 31 spotkaniach w barwach Indiany Pacers. W minionych rozgrywkach był częścią mistrzowskiego składu Denver Nuggets.