NBA News: Klay Thompson na celowniku Magic!

NBA News: Klay Thompson na celowniku Magic!

NBA News: Klay Thompson na celowniku Magic!
(Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)

Orlando Magic rozważają podobno złożenie znaczącej oferty na pozyskanie Klaya Thompsona z Golden State Warriors w trakcie letniego okna transferowego. Klub chce wzmocnić swój skład doświadczonym strzelcem.

Według Tima Kawakami z The Athletic, szefowie Orlando Magic prawdopodobnie wykonają ruch, aby pozyskać strzelca Golden State Warriors, Klaya Thompsona.

„Jedną z najgorzej strzeżonych tajemnic w lidze jest to, że Orlando, pełne młodych talentów, ale nie strzelców, może zaoferować Klayowi mnóstwo pieniędzy następnego lata” – napisał Kawakami.

Thompson, który jest obecnie w ostatnim sezonie swojego pięcioletniego kontraktu o wartości 190 milionów dolarów, zarabia 43,2 miliona dolarów w tegorocznych rozgrywkach. Czterokrotny mistrz NBA i pięciokrotny NBA All-Star spędził całą swoją karierę w Bay Area po tym, jak został (11. numer) w drafcie NBA w 2011 roku.

Pomimo możliwości przedłużenia umowy z Warriors, renomowane źródła, takie jak Shams Charania z The Athletic i Adrian Wojnarowski z ESPN, sugerują, że Thompson może zbadać swoją wartość podczas wolnej agentury w lipcu.

Jego statystyki są na poziomie 17,6 punktu, 3,3 zbiórki i 2,3 asysty na mecz. Thompson utrzymuje przyzwoity procent trafionych rzutów z gry na poziomie 43 procent.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.