Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kidd atakuje dziennikarza! „Napisz coś pozytywnego”

NBA News: Kidd atakuje dziennikarza! „Napisz coś pozytywnego”

NBA News: Kidd atakuje dziennikarza! „Napisz coś pozytywnego”

Jason Kidd wzywa do pozytywnego nagłośnienia w mediach sukcesu Dallas Mavericks, opuszczając wcześniej konferencję prasową po zwycięstwie nad Rockets.

– Nie ma nic złego w pisaniu pozytywnych rzeczy. Ludzie będą czytać twoje pozytywne bzdury. Nie zawsze musisz być negatywny – w taki sposób trener Mavs zwrócił się do dziennikarza ESPN.

Dallas Mavericks po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali 121:115 Houston Rockets. Drużynę do zwycięstwa poprowadził duet Luka Doncić – Kyrie Irving, który odegrał kluczową rolę w odwróceniu losów meczu w drugiej połowie (Rockets mieli 9-punktową przewagę).

Po tym zwycięstwie trener Jason Kidd z wielką pasją bronił swoich gwiazdorów, gdy pytano o ich występy. Konferencja prasowa przybrała interesujący obrót, gdy Kidd, zwracając się do reportera ESPN Tima MacMahona, poprosił media o pozytywne relacje z ich sukcesu.

– Być może myślałeś, że wszystko (zgranie duetu Irving – Doncić – przy. red.) wydarzy się już pierwszego dnia, że od razu powinni odnieść sukces. To wymaga czasu. Nie jest źle ponieść porażkę sportowcowi, bo lepiej się na tym uczyć. Ci dwaj są najlepsi na świecie i czujemy się bardzo komfortowo, gdy mają piłkę. Czasem piłka wpada, czasem nie, ale uczymy się z tego – tak zaczął swoją wypowiedź.

– W zeszłym roku chcieliście zrobić z tego wielką aferę, ale w tym roku nie robiliście z tego wielkiego halo, bo wszystko idzie dobrze. Więc napisz w końcu coś pozytywnego. Pisanie pozytywnych rzeczy jest w porządku. Ludzie przeczytają twoje pozytywne rzeczy. Nie zawsze musisz być negatywny. Świat jest już wystarczająco negatywny, prawda? – kontynuował.

Doncic rozegrał swój trzeci mecz w tym sezonie, w którym zdobył 40 punktów. Ostatecznie mecz zakończył z 41 punktami, 9 zbiórkami i 9 asystami. Irving miał 27 punktów. Dallas ma bilans 11-6 i plasuje się w pierwszej piątce Konferencji Zachodniej.