Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kerr: Green gotowy do powrotu. Zagra z Memphis?

NBA News: Kerr: Green gotowy do powrotu. Zagra z Memphis?

NBA News: Kerr: Green gotowy do powrotu. Zagra z Memphis?

Draymond Green jest bliski pierwszego występu od 12 grudnia. Gwiazdor Warriors może wrócić do gry na mecz z Grizzlies lub Jazz – tak twierdzi trener Steve Kerr.

Green nie wystąpił w meczu od 12 grudnia z powodu bezterminowego zawieszenia, które liga wydała na niego po uderzeniu gracza Phoenix Suns, Jusufa Nurkicia. Trener Steve Kerr uważa, że Green ma zagrać w jednym z dwóch najbliższych meczów wyjazdowych.

Warriors są obecnie w „trybie wyjazdowym”. Wygrali z Bulls 140:131 i przegrali z Bucks 118:129. Przed nimi jeszcze dwa mecze poza domem: Grizzlies i Jazz.

– Green jest w codziennym treningu. Rozmawiałem z nim. Powiedział, że czuje się dobrze, więc jest szansa, że zagra w Memphis lub Utah – podkreślił Kerr.

Warriors rozegrali szesnaście meczów bez Greena od momentu zawieszenia. Bilans drużyny to 8:8. Ciekawostką jest fakt, że drużyna z nim w składzie ma bilans 7-8. Niemniej jednak, w Warriors wierzą, że jego powrót może pomóc drużynie wrócić na zwycięską ścieżkę, gdy oczywiście będzie w formie.

W ostatnich tygodniach Green miał odbyć szereg aktywności, które miały pomóc mu w radzeniu sobie z gniewem i agresją. Liga NBA wystosowała oświadczenie, zgodnie z którym Green odbył proces terapeutyczny z sukcesem.

Draymond Green rozegrał w tym sezonie 15 meczów, w których notował średnio 9,7 punktu, 5,5 zbiórki i 5,8 asysty.