Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Trener Lakers jednak bezpieczny? Są nowe informacje

NBA News: Trener Lakers jednak bezpieczny? Są nowe informacje

NBA News: Trener Lakers jednak bezpieczny? Są nowe informacje

Darvin Ham został poinformowany przez Jeanie Buss i Roba Pelinkę, że jego posada jako głównego trenera Los Angeles Lakers nie jest zagrożona – podaje Chris Haynes z Bleacher Report.

Lakers przegrali 11 z ostatnich 16 meczów i pojawiły się informacje, że LeBron James i spółka będą mieli nowego trenera, który na tym stanowisku zastąpi Darvina Hama.

Do zmiany trenera jednak nie dojdzie, o czym informuje Chris Haynes z Bleacher Report.

– Rozmawiam z Robem każdego dnia i zawsze dyskutujemy o tym, jak ulepszyć nasz zespół i co możemy zrobić lepiej jako sztab trenerski – powiedział Ham w wywiadzie dla Bleacher Report.

– To otwarty dialog, który akceptuję. Jest pomocny. Wszyscy staramy się to naprawić i zrobimy to – zaznaczył.

Dziennikarze The Athletic w zeszłym tygodniu sugerowali, że istnieje rozdźwięk między Hamem a niektórymi graczami Lakers. Pojawiło się mnóstwo wpisów w mediach społecznościowych. Okazuje się, że trener Lakers w ogóle tego nie śledzi.

– Miałem około 50 SMS-ów każdego dnia. Nie jestem w mediach społecznościowych, więc nie wiem, co ludzie piszą. Ale dostawałem wiadomości tekstowe o treści „trzymaj się. Wszystko w porządku? Wszystko będzie dobrze. Jestem z tobą”. Myślałem, że ktoś umarł. Taka była moja pierwsza reakcja – powiedział Ham.

– Wszystko będzie dobrze. Mamy dobry zespół. Mamy tylko więcej pracy do wykonania – podkreślił.

Lakers z bilansem 19:20 zajmują 10. miejsce w Konferencji Zachodniej.