video usunięte… ale mecze NBA obejrzysz na żywo!
za darmo w SUPERBET! 📺🤩

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Już usunęli wideo na temat Jamesa Hardena. Dlaczego?

NBA News: Już usunęli wideo na temat Jamesa Hardena. Dlaczego?

NBA News: Już usunęli wideo na temat Jamesa Hardena. Dlaczego?

Kontrowersyjna tyrada Briana Damerisa na temat Jamesa Hardena została usunięta z oficjalnego konta X Bally Sports Southwest, powołując się na wewnętrzny spór w sprawie zgodności z wartościami organizacji Dallas Mavericks.

Przypomnijmy. Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie Briana Damerisa, analityka Bally Sports Southwest, który w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat Jamesa Hardena.

– Każdej nocy klękam i modlę się, aby ktoś uwierzył we mnie tak, jak Daryl Morey wierzył w ciebie. James, nie jesteś brodą, nie jesteś systemem, jesteś problemem – powiedział w swoim ostrym przemówieniu.

Nagranie stało się hitem internetu, zrobiło prawdziwą furorę. Po kilku dniach… klip został jednak usunięty z platformy X, zwanym wcześniej Twitterem.

Według Jimmy’ego Trainy ze Sports Illustrated, decyzja o usunięciu klipu była decyzją wewnętrzną i została podjęta wyłącznie przez dyrektorów Bally Sports Southwest, którzy uważali, że treść „nie odzwierciedla wartości organizacji Mavericks”.

„Na usunięcie klipu nie miał wpływ zewnętrzny. To była decyzja wewnętrzna. Nagranie kłóciło się z wartościami postrzeganymi przez Mavericks” – czytamy.

Przypomnijmy, że Dameris jest ekspertem telewizji Bally Sports transmitującej mecze Dallas Mavericks. Wcześniej pracował jako dyrektor Mavericks od indywidualnego rozwoju graczy.