Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Jokić wskazał najlepszych graczy w lidze

NBA News: Jokić wskazał najlepszych graczy w lidze

NBA News: Jokić wskazał najlepszych graczy w lidze

Gwiazdor Denver Nuggets, Nikola Jokić, wystąpił w tym tygodniu w programie prowadzonym przez Michaela Portera Jr. na kanale YouTube. Wymienił kilku najlepszych zawodników, którzy w tym momencie – jego zdaniem – występują na parkietach NBA.

„Wskaż tych, którzy są najlepsi. Oczywiście bez ciebie, bo ty jesteś w tym gronie” – powiedział prowadzący Michael Porter.

Jokić zaczął od wskazania Joela Embiida i Luki Doncicia. Po chwili zawahania wskazał na dwóch kolejnych. Weteranów: LeBrona Jamesa i Kevina Duranta. – Mimo że są już trochę starsi, nadal prezentują bardzo wysoki poziom – powiedział Serb.

Wymienił także Stephena Curry’ego i Giannisa Antetokounmpo, którzy obaj zdobywali mistrzostwa w ciągu ostatnich pięciu sezonów. Chociaż poproszono go o podanie pięciu najlepszych graczy, Jokić nie był w stanie uszeregować ich według ogromnego talentu i imponującego CV.

– Myślę, że naprawdę nie da się tego powiedzieć. Myślę, że lubisz jakiegoś gracza bardziej niż innego, ale szczerze mówiąc, naprawdę trudno jest umieścić tę piątkę, a nawet pierwszą dziesiątkę – zaznaczył.

Jokić walczył ostatnio z kilkoma nazwiskami, które wymienił, pokonując Jamesa z Los Angeles Lakers i Duranta z Phoenix Suns w play-off Konferencji Zachodniej w sezonie 2022–2023, a tym samym zapewnił Denver pierwsze zwycięstwo w historii klubu w finałach NBA.

Serb w dalszym ciągu co wieczór flirtuje z triple-double, notując w tym sezonie średnio 26,4 punktu, 12,3 zbiórek i 9,2 asyst na mecz.