Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bridges niezadowolony z decyzji Nets. Chodzi o jego występ z Bucks

NBA News: Bridges niezadowolony z decyzji Nets. Chodzi o jego występ z Bucks

NBA News: Bridges niezadowolony z decyzji Nets. Chodzi o jego występ z Bucks

Nets zdecydowali się dać odpocząć większości starterom w meczu przeciwko Milwaukee Bucks. Mikal Bridges grał jedynie przez 12 minut (całą pierwszą kwartę). Koszykarz wyraził duże niezadowolenie z tego powodu.

W meczu Nets z Milwaukee Bucks, sztab szkoleniowy zdecydował się posadzić na ławce większość swoich starterów, pozwalając jedynie Mikalowi Bridgesowi i Cameronowi Thomasowi zagrać całą pierwszą kwartę. Dla większości widzów było to zaskakujące posunięcie, ponieważ spodziewali się, że Brooklyn będzie rywalizował z Bucks bardziej utalentowanym składem.

Nie spodobało się to Mikalowi, który znany jest z tego, że gra w każdym meczu. Wciąż ma aktywną passę 423 rozegranych spotkań z rzędu, ale ostatni mecz z Milwaukee był słodko-gorzki dla byłego zawodnika Villanova Wildcat.

– Ja nie wychodzę na parkiet z powodu tej passy. Wychodzę tam, aby grać i wygrać. Nie po to, by przedłużyć passę. Jeśli jestem zdrowy, to nie widzę powodu, dla którego miałbym nie grać – powiedział Bridges po przegranej z Milwaukee.

Patrząc z szerszej perspektywy, jest to prawdopodobnie właściwy ruch ze strony trenera Vaughna. Chciał dać odpocząć swoim zawodnikom po wyczerpującym grudniu, kiedy zmagali się z dużym zmęczeniem. To była okazja dla Brooklynu, aby odpocząć, zwłaszcza że mecz z Bucks był drugą nocą back-to-back.

Spodziewajmy się, że Nets wkrótce wrócą do normalności, a Mikal znów będzie grał przez większość meczu. W tej chwili jest sfrustrowany, ale to naturalna reakcja na to, co się stało.