NBA News: Highsmith zostaje w Miami!

NBA News: Highsmith zostaje w Miami!

NBA News: Highsmith zostaje w Miami!
Photo by Issac Baldizon/NBAE via Getty Images

Jak informuje Adrian Wojnarowski z ESPN, Haywood Highsmith podjął decyzję o pozostaniu w Miami Heat.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Według doniesień Wojnarowskiego, 27-letni Haywood Highsmith podpisze nowy kontrakt z Miami Heat – zostanie w klubie na kolejne dwa lata i zarobi za nie 11 milionów dolarów. Daje to zarobki rzędu 5,5 miliona rocznie – to ważne, gdyż przed podpisaniem Highsmitha Heat pozostawali 6,8 miliona dolarów poniżej drugiego progu podatkowego. Taka umowa sprawia, że Heat wciąż mają do dyspozycji Mid Level o wartości nieco ponad 5 milionów dolarów na dalsze wzmocnienia.

Pozostanie Highsmitha w Heat – zwłaszcza za tak skromne pieniądze – jest swego rodzaju zaskoczeniem po ostatnich doniesieniach, według których wiele klubów NBA było mocno zainteresowanych sprowadzeniem podkoszowego do siebie.

Highsmith jest w NBA od 2018 roku z przerwą na grę w G-League i w Europie. Na dobre zadomowił się jednak w najlepszej lidze świata dwa sezony temu, kiedy nieoczekiwanie stał się jednym z ważniejszych rezerwowych Miami Heat w drodze do Finałów NBA. W zeszłym sezonie notował 6,1 punktu, 3,2 zbiórki, 1,1 asysty i 0,8 przechwytu na mecz, po raz pierwszy w karierze trafiał prawie 40% za trzy.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.