Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Haliburton znów poza grą. Kiedy wróci?

NBA News: Haliburton znów poza grą. Kiedy wróci?

NBA News: Haliburton znów poza grą. Kiedy wróci?

Tyrese Haliburton wrócił ostatnio do gry na spotkanie z Blazers, ale po nim znów wypadł ze składu. Ze słów trenera Ricka Carlisle’a wynika, że opuści co najmniej dwa najbliższe mecze z powodu utrzymującego się nadwyrężenia ścięgna podkolanowego.

„Tyrese Haliburton będzie wyłączony z gry w najbliższych meczach Indiany Pacers” – ogłosił we wtorek trener Rick Carlisle.

Koszykarz był nieobecny w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów po nadwyrężeniu lewego ścięgna podkolanowego. Urazu nabawił się podczas spotkania z Celtics 8 stycznia, kiedy to się poślizgnął na parkiecie.

Koledzy z drużyny pomogli Haliburtonowi zejść z boiska, a rezonans magnetyczny następnego dnia potwierdził diagnozę naciągnięcia ścięgna podkolanowego.

Haliburton w przegranym spotkaniu z Blazers (19 stycznia) miał double-double na poziomie 21 punktów i 17 asyst. Dołożył także dwie zbiórki. To był pierwszy mecz Pascala Siakama w barwach Pacers (jak na razie zespół jest 0:3 z nim w składzie).

Haliburton jest liderem Pacers pod względem zdobywanych punktów (23,6 pkt na mecz) i liderem NBA w asystach ze średnią 12,6. W zeszłym sezonie po raz pierwszy wystąpił w All-Star.