Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Gwiazdor Celtics narzeka na jakość boiska. „To nieakceptowalne!”

NBA News: Gwiazdor Celtics narzeka na jakość boiska. „To nieakceptowalne!”

NBA News: Gwiazdor Celtics narzeka na jakość boiska. „To nieakceptowalne!”
Photo by Maddie Meyer/Getty Images

Jaylen Brown nie był – mówiąc delikatnie – zbyt zadowolony z jakości boiska w Scotiabank Arena w Toronto. Po meczu w NBA In-Season Tournament w jasny sposób wypowiedział się na ten temat. – Przez to mogłem nieco nadwyrężyć pachwinę – przyznał.

Gwiazdor Boston Celtics poślizgnął się i upadł pod koniec piątkowego meczu z Raptors, obarczając winą „niedopuszczalny” parkiet. Co gorsza, twierdził, że poślizg spowodował nadwyrężenie pachwiny.

– Poślizgnąłem się. To wszystko. Myślę, że mogłem trochę nadwyrężyć pachwinę. Zobaczymy, co będzie dalej, ale boisko było po prostu śliskie przez cały mecz – powiedział Brown podczas pomeczowej konferencji prasowej.

– Myślę, że jako gracze wszyscy jesteśmy tutaj, aby wziąć udział w tym turnieju, ponieważ będzie on generował przychody, emocje i rywalizację, ale musimy być pewni, że parkiet jest bezpieczny do gry. Nie możemy wystawiać zawodników na niebezpieczeństwo i ewentualne kontuzje – dodał.

Precious Achiuwa, koszykarz Raptors, zgodził się z opinią Browna.

– Było ślisko. Kilka razy się poślizgnąłem – powiedział w rozmowie z Joshem Lewenbergem z TSN Sports.

Nowe parkiety w NBA In-Season Tournament wzbudziły gniew fanów ze względu na ich ekscentryczną kolorystykę, ale prawdziwym problemem jest ich jakość. Kilku zawodników poślizgnęło się podczas piątkowego meczu na Scotiabank Arena, co mogło skutkować poważniejszymi kontuzjami.

Zespół Celtics poprawił swój bilans do 10:2 w sezonie i 2:0 w fazie grupowej turnieju, notując piąte zwycięstwo z rzędu.