NBA News: Gorzkie słowa trenera Nuggets po porażce

NBA News: Gorzkie słowa trenera Nuggets po porażce

Denver Nuggets minionej nocy przegrali 90:98 z Minnesotą Timberwolves, tym samym odpadając z Playoffów i pozbawiając się szans na obronę tytułu mistrzowskiego. Nastroje w Denver są dziś – delikatnie mówiąc – nienajlepsze.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Trener Denver Nuggets – Michael Malone – zabrał głos na pomeczowej konferencji prasowej. Został zapytany o jednego z dziennikarzy o przewagę 20 punktów, którą jego zespół utrzymywał jeszcze na początku trzeciej kwarty. Trener Malone nie ukrywał frustracji i smutku – w trakcie jego odpowiedzi w tle słychać było cieszących się w szatni zawodników Timberwolves:

„Sezon skończony. To jest właśnie trudne… Je**ć 20 punktów przewagi. Sezon skończony. Jest ciężko.”

– trener Mike Malone

W trakcie konferencjo prasowej wypowiedział się także lider Denver Nuggets, Nikola Jokic. Świeżo upieczony MVP był pełen uznania dla klasy swoich oponentów:

„Cóż, myślę, że są zbudowani do zatrzymania nas. Spójrz tylko na ich skład. Mają dosłownie dwóch All-Starów, dwóch zawodników na poziomie najlepszej piątki obrońców w NBA. Mike Conley to prawdopodobnie najbardziej niedoceniany gracz w NBA. Na ławce mają najlepszego rezerwowego sezonu. To jest taka drużyna, która może wszystko. Mogą grać wysokim składem, mogą niskim składem.”

– Nikola Jokic

Minnesota Timberwolves przeszli drugą rundę Playoffów po wygranej 4-3 w serii z obrońcami tytułu, Denver Nuggets. Wcześniej wynikiem 4-0 odprawili do domu Phoenix Suns. W Finałach Konferencji Wolves zmierzą się z Luką Donciciem i jego Dallas Mavericks.

Stawiając 50 PLN na Mistrzostwo Timberwolves, możesz wygrać 154 PLN
kurs z dnia: 20.05.2024
Kurs: 3.50
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.