NBA News: OG Anunoby odejdzie z Knicks? Może liczyć na duże pieniądze

NBA News: OG Anunoby odejdzie z Knicks? Może liczyć na duże pieniądze

NBA News: OG Anunoby odejdzie z Knicks? Może liczyć na duże pieniądze
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Jak podaje Stefan Bondy z The New York Post, OG Anunoby najpewniej zrezygnuje z opcji w kontrakcie i wejdzie na rynek wolnych agentów.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

OG Anunoby trafił do New York Knicks w trakcie minionego sezonu, w ramach transferu z Toronto Raptors. Gwarantowana część jego umowy kończy się po tegorocznych rozgrywkach – kolejne to już opcja gracza. Według źródeł Stefana Bondy’ego z The New York Post, OG Anunoby najprawdopodobniej odrzuci wartą blisko 20 milionów opcje i wejdzie na rynek jako wolny agent.

Warto pamiętać, że rezygnacja opcji nie oznacza, że na pewno nie wróci już do gry w koszulce Knicks. W wakacje będzie mógł podpisać kontrakt z tym klubem, który zaoferuje mu najlepsze pieniądze. Według szacunków ekspertów z The Athletic, może liczyć na roczne zarobki rzędu nawet 35-40 milionów dolarów.

26-letni Anunoby po przejściu do Knicks prezentował się świetnie po obu stronach parkietu, notując średnio 14,1 punktu i 4,4 zbiórki na mecz, trafiając przy tym blisko 40% rzutów za trzy. Niestety, po transferze rozegrał tylko 23 mecze sezonu regularnego i 9 meczów playoffowych z powodu kontuzji.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.