Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Dziennikarz ujawnia: Raptors też chcą LaVine’a

NBA News: Dziennikarz ujawnia: Raptors też chcą LaVine’a

NBA News: Dziennikarz ujawnia: Raptors też chcą LaVine’a
Photo by Michael Reaves/Getty Images

Poszerza się grono zespołów, które wyrażają zainteresowanie usługami Zacha LaVine’a, gwiazdora Chicago Bulls. Do Lakers, Heat i 76ers dołączyli właśnie Toronto Raptors. Takie informacje ujawnił dziennikarz Shams Charania z The Athletic.

Zach LaVine i Chicago Bulls są otwarci na temat potencjalnej transakcji. Jeden z liderów drużynie jest w drugim roku swojej pięcioletniej umowy. Klub chce poczynić oszczędności w budżecie i zamierza zrezygnować z wielkiego kontraktu Lavine’a, który – podobnie jak DeMar DeRozan – nie poprowadził zespołu do sukcesów.

Bulls mają bilans 5:9, a wśród zawodników pojawiła się frustracja, którzy spodziewali się, że w tym sezonie sytuacja będzie wyglądać inaczej. Lepiej. A tak nie jest. Dlatego LaVine zdaje sobie sprawę, że może zostać wymieniony.

Shams Charania z The Athletic twierdził ostatnio, że koszykarzem są zainteresowane trzy inne zespoły: Lakers, Heat i 76ers. Teraz do tego grona dołączył zespół Toronto Raptors.

– Powiedziano mi, że Raptors również będą wykazywać pewne zainteresowanie LaVinem. Masai Ujiri zawsze podchodzi do sprawy agresywnie. Raptors to zespół, który warto obserwować – powiedział Charania w programie.

Przypomnijmy, że LaVine znajduje się w drugim roku pięcioletniego kontraktu o wartości 215,2 miliona dolarów podpisanego z Bulls w 2022 roku.