Każdy mecz Duranta, ale nie tylko…
obejrzysz na żywo za darmo! 📺

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Durant zabrał głos w ważnej sprawie. „Nie jesteście prawdziwi”

NBA News: Durant zabrał głos w ważnej sprawie. „Nie jesteście prawdziwi”

NBA News: Durant zabrał głos w ważnej sprawie. „Nie jesteście prawdziwi”
fot. Wikimedia

Kevin Durant przerywa milczenie na temat zakładów bukmacherskich. Gwiazdor Suns w przezabawny sposób zwrócił uwagę na hipokryzję obstawiających, którzy piszą do niego po przegranej.

Durant znalazł się niedawno w obliczu ostrej reakcji ze strony obstawiających. Najwyraźniej krytyka dotycząca zakładów osiągnęła punkt, w którym poczuł się zmuszony zająć się nią w mediach społecznościowych, w poście na X.

– Kiedy załatwię Wam kasę, nie piszecie do mnie na DM i nie wysyłacie z tego małego procentu, ale kiedy zakłady nie wchodzą, jestem od razu wyzywany. Przecież nie jesteście prawdziwi w tym wszystkim – napisał Durant.

Jego post robi prawdziwą furorę w sieci. Ma ponad 7 milionów wyświetleń. Jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych i w sieci.

Najnowszym trendem w sporcie zawodowym, gdzie zakłady bukmacherskie odgrywają coraz ważniejszą rolę, wydaje się być krytykowanie zawodowych sportowców w mediach społecznościowych za przegrywanie zakładów. Wraz ze wzrostem liczby legalnych zakładów sportowych na całym świecie fani nie wyrażają już tylko rozczarowania. Kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, dają upust swojej frustracji.

Kevin Durant jest ciekaw, dlaczego energia nie jest odwzajemniona, gdy sportowcy pomagają zarabiać obstawiającym. Tak było w niedzielę, gdy zwycięski mecz z Jazz skończył z 39 punktami, ośmioma zbiórkami i 10 asystami.

Durant w meczu z Blazers (22.11.2023) kurs: bukmacher:
punkty (-28,5)1.90 superbet logo GRAJ
punkty (+28,5)1.90 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 21.11.2023)