NBA News: Czy Kawhi Leonard będzie gotowy na Playoffy? Trener zabiera głos

NBA News: Czy Kawhi Leonard będzie gotowy na Playoffy? Trener zabiera głos

NBA News: Czy Kawhi Leonard będzie gotowy na Playoffy? Trener zabiera głos
Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images

Już w niedzielę wieczorem rozpoczyna się seria Playoffowa Los Angeles Clippers z Dallas Mavericks. Wciąż jednak pod znakiem zapytania stoi występ w niej kluczowego dla Clippers zawodnika – Kawhi Leonarda.

Z raportu Ohma Youngmisuka z ESPN wiemy, że Kawhi nie wziął udziału we wtorkowym treningu 5 na 5, natomiast zapytany o to, czy będzie on częścią planu meczowego, trener Lue odpowiedział, że na taką właśnie ewentualność się przygotowują. Zapytany jednak wprost o to, czy zagra w niedzielę, odpowiedział już: Tego jeszcze nie wiemy:

„Pozwalamy działać sztabowi medycznemu, robić cokolwiek jest najlepsze dla Kawhi – upewnić się, że stawiamy zdrowie na pierwszym miejscu. Cokolwiek będzie najlepsze dla niego, to zrobimy. Nie jesteśmy jeszcze pewni minut gry, jak długo będzie w ogóle w stanie grać. Więc czekamy i podchodzimy do tego z dnia na dzień.”

– Tyronn Lue dla ESPN
Stawiając za Freebet na wygraną Mavericks w pierwszym meczu, możesz wygrać 55 PLN
kurs z dnia: 18.04.2024
Kurs: 1.85
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Gwiazda Clippers opuściła 8 ostatnich meczów sezonu regularnego po tym, jak do operowanego wcześniej kolana wdał się stan zapalny. To nie pierwszy raz, kiedy Kawhi Leonard ma kłopoty ze zdrowiem na okoliczność Playoffów – rok temu wypadł z gry po dwóch pierwszych meczach, a dwa lata temu w drugiej rundzie – także z powodu kontuzji kolana.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.