NBA News: Chris Paul: Wierzę, że zdobędę w końcu mistrzostwo

NBA News: Chris Paul: Wierzę, że zdobędę w końcu mistrzostwo

NBA News: Chris Paul: Wierzę, że zdobędę w końcu mistrzostwo
Photo by Ezra Shaw/Getty Images

Rozgrywający Golden State Warriors Chris Paul powiedział, że nie może pogodzić się z myślą, że nie zdobędzie tytułu mistrza NBA, zanim przejdzie na koszykarską emeryturę. Doświadczony zawodnik wierzy, że w końcu ten moment nastąpi.

Rozmawiając z Dwyane’em Wade’em w jego podcaście „The Why with Dwayne Wade”, Paul został zapytany o to, czy jego kariera byłaby kompletna, gdyby przeszedł na emeryturę bez zdobycia tytułu NBA. Wyjaśnił, że choć nadal wierzy, że zdobędzie mistrzostwo, jest zadowolony z przebiegu swojej kariery.

– Nie mogę sobie nawet wyobrazić, że nie zdobędę mistrzostwa, ale uwielbiam to, co udało mi się zrobić w mojej karierze, absolutnie – powiedział Paul.

– Prawdopodobnie kiedyś byłem tym bardziej zestresowany, ale to szalone, jak wszystko się zmienia, życie się zmienia – kontynuował 38-latek.

Paul twierdzi, że wraz ze zdobytym doświadczeniem, myśl o zdobyciu pierścienia nie jest jedyną rzeczą, o której myśli.

– Moje dzieci i rodzina są niezwykle ważne. Cieszę się, że po prostu nadal mogę grać w tę grę. To szalone, że to mój 19. sezon na parkietach NBA. Staram się przekazać moim kolegom z drużyny wiedzę, którą nabyłem i mówić im o swojej perspektywie – podkreślił.

Paul notuje średnio 9,2 punktu, 3,8 zbiórki i 7 asyst w barwach Warriors w tym sezonie.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ GSW ZA DARMO! 🤩🌉

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.