NBA News: Charles Barkley: Będzie 4:0 dla Timberwolves!

NBA News: Charles Barkley: Będzie 4:0 dla Timberwolves!

Charles Barkley nie ma żadnych wątpliwości: Denver Nuggets, obecni mistrzowie NBA, nie awansują do finałów konferencji na Zachodzie. – Timberwolves wygrają tę serię 4:0. Oni zmiotą Nuggets – twierdzi były legendarny koszykarz NBA.

Duża niespodzianka w II rundzie play-off na Zachodzie. Denver Nuggets – po dwóch meczach u siebie – przegrywają z Minnesota Timberwolves 0:2. W drugim spotkaniu goście rozgromili obecnych mistrzów NBA różnicą 26 punktów!

Charles Barkley jest pewien, że Timberwolves wygrają kolejne dwa mecze w Minnesocie i pokonają Denver 4:0.

– Ta seria jest zakończona. Minnesota jest lepsza niż Nuggets. MVP jest ogrywany. Nuggets nigdzie nie mają przewagi. Jamal Murray, jak sądzę, wciąż jest trochę kontuzjowany – powiedział Barkley w programie Inside the NBA on TNT.

Barkley przyznał, że nie wierzył w Timberwolves przed sezonem, ale od tego czasu zmienił zdanie.

– Powiedziałem przed sezonem: nie wierzę w nich. Zmienili moje zdanie w 100 procentach. Oni wygrają tę serię. Ich trzeba brać na poważnie – zaznaczył.

Anthony Edwards z Minnesoty notuje w tej serii średnio 35 punktów, 4,5 zbiórki, 5 asyst i 1,5 przechwytu na mecz. Tymczasem Nikola Jokic, który jest powszechnie uważany za najbardziej wartościowego gracza NBA w tym sezonie, zmaga się z problemami (42 procent z gry).

Barkley jest pewien – seria nie wróci do Denver.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.