NBA News: Manager Heat odpowiada Jimmiemu Butlerowi – mocne!

NBA News: Manager Heat odpowiada Jimmiemu Butlerowi – mocne!

NBA News: Manager Heat odpowiada Jimmiemu Butlerowi – mocne!

Od kilku dni trwa dyskusja wokół przyszłości Jimmiego Butlera. Sam zawodnik chciałby podpisać przedłużenie z dotychczasowym klubem – inną wizję może mieć sam klub.

Jimmy Butler, który opuścił tegoroczne Playoffy, wypowiedział się na temat rywali Heat z pierwszej rundy, Bostonu. Zahaczył też o Knicks, z którymi Heat mogliby się spotkać, gdyby wygrali z Celtics:

„Gdybym grał, Boston byłby już w domu, a Nowy Jork z pewnością byłby już w domu.”

– Jimmy Butler

Te słowa nie spodobały się generalnemu managerowi Heat, Patowi Riley’owi:

„Myślę sobie – czy Jimmy się zgrywa, czy mówi poważnie? Jeśli nie ma Cię na parkiecie przeciwko Bostonowi czy Nowemu Jorkowi, to powinieneś siedzieć cicho i zachować dla siebie krytykę tych zespołów.”

– Pat Riley

Pat Riley dosyć ozięble wypowiedział się też, kiedy został zapytany bezpośrednio o decyzję w sprawie ewentualnego przedłużenia kontraktu dla Jimmiego Butlera:

„Jeszcze nie dyskutowaliśmy na ten temat. Musimy przyjrzeć się sytuacji, kiedy chodzi o taką decyzję. Właściwie to nie musimy tego robić aż do 2025 roku. Ale zobaczymy. Nie podjęliśmy decyzji, ani nawet tego nie dyskutowaliśmy. To duża decyzja, żeby przeznaczyć takie środki, jeśli nie masz kogoś, kto będzie dostępny w każdym meczu. Taka jest prawda.”

– Pat Riley

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.