NBA News: Były gracz Lakers złośliwie „LeBron na grającego trenera!”

NBA News: Były gracz Lakers złośliwie „LeBron na grającego trenera!”

NBA News: Były gracz Lakers złośliwie „LeBron na grającego trenera!”
(Photo by Ronald Martinez/Getty Images)

Los Angeles Lakers po odpadnięciu z Playoffów w pierwszej rundzie zwolnili dotychczasowego trenera, Darvina Hama. Jeden z wcześniejszych trenerów, oraz były zawodnik Lakers, Byron Scott, wyraził opinię na ten temat.


Mecze NBA możesz oglądać za darmo w SUPERBET! Nie musisz wpłacać środków, spełniać warunków – wystarczy założenie konta

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
oglądaj

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


Byron Scott był uczestnikiem programu sportowego Undisputed, w którym wypowiedział się na temat wakatu na pozycji trenera w Los Angeles Lakers:

„Moja rekomendacja na następnego trenera Lakers jest taka – a z tych ośmiu czy dziewięciu kandydatów nie słyszałem takiej propozycji – żeby uczynić z LeBrona grającego trenera. Słuchajcie, uwielbiam LeBrona i mam do niego masę szacunku – uważam, że jest jest jednym z najwspanialszych graczy w historii. Jest jednak jasne – przynajmniej dla mnie – że podejmuję masę decyzji dotyczących tego, co dzieje się w organizacji, od trenerskiego do zawodniczego punktu widzenia. Więc jeśli i tak zamierzasz mu pozwalać podejmować decyzje, to w porządku – niech usiądzie na ławce i podejmuje je jako trener.”

– Byron Scott

63-letni Byron Scott w latach 80′ i 90′ był zawodnikiem Los Angeles Lakers, z którymi sięgnął po trzy tytuły mistrzowskie. Po karierze zawodniczej zajął się trenerką – jego ostatnia praca w tym zawodnie to właśnie posada szkoleniowca Los Angeles Lakers w latach 2014-2016.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.