NBA News: Kolejny gracz Knicks z kontuzją! Anunoby nie zagra

NBA News: Kolejny gracz Knicks z kontuzją! Anunoby nie zagra

NBA News: Kolejny gracz Knicks z kontuzją! Anunoby nie zagra
(Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images)

Plaga kontuzji w zespole New York Knicks. Jak podaje Chris Herring z ESPN, OG Anunoby jest kolejnym zawodnikiem, który nie zagra w najbliższym meczu playoffowym dla nowojorskiej ekipy.


Mecze NBA możesz oglądać za darmo w SUPERBET! Nie musisz wpłacać środków, spełniać warunków – wystarczy założenie konta

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
oglądaj

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


OG Anunoby nabawił się kontuzji nadwyrężenia mięśnia udowego w trakcie ostatniego, wygranego meczu z Indianą Pacers. Po niespełna 28 minut dobrej gry z jego strony, z grymasem bólu zmuszony był opuścić parkiet:

Z powodu nadwyrężenia mięśnia uda, OG Anunoby nie zagra nie tylko w meczu numer trzy najbliższej nocy, ale też – z dużą dozą prawdopodobieństwa – opuści mecz numer cztery. To ogromna strata dla Knicks nie tylko dlatego, że OG to bardzo dobry zawodnik zarówno po bronionej, jak i atakowanej stronie parkietu. To ogromna strata przede wszystkim dlatego, że rotacja Knicks już wcześniej była mocno przetrzebiona urazami.

Do meczu najbliższej nocy przystąpić nie kogą Julius Randle (brak), Bojan Bogdanovic (stopa), Mitchell Robinson (kostka), a teraz także Anunoby. Co więcej, pod znakiem zapytania stać może gra lidera, Jalena Brunsona, który w poprzednim meczu także nabawił się problemów z nogą.

Trener Tom Thibodeau ma wąską rotację. W poprzednim meczu grał tylko dwoma rezerwowymi, a taki na przykład Josh Hart rozegrał pełne 48 minut. Teraz nie ma już wyjścia – trzeba dać jakiekolwiek minuty zawodnikom z dalszej części ławki. Jericho Sims? Shake Milton? Może DaQuan Jeffries? Josh hart wi,ęcej niż 48 minut nie zagra.

Jeśli postawisz za 34 PLN freebet od SUPERBET na 18+ punktów Josha Harta w meczu, możesz wygrać 59 PLN
kurs z dnia: 10.05.2024
Kurs: 2.00
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.