czy Bulls wyjdą z dołka? obserwuj ich mecze!
na żywo, za darmo na SUPERBET! 📺

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bulls mają problemy. Liderzy nie mogą grać razem?

NBA News: Bulls mają problemy. Liderzy nie mogą grać razem?

NBA News: Bulls mają problemy. Liderzy nie mogą grać razem?
(John J. Kim/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)

Gorąco w ekipie Chicago Bulls, która nie najlepiej rozpoczęła sezon 2023/2024. Szefostwo, trenerzy, ale też sami zawodnicy są rozczarowani wynikami i stylem gry. To skłoniło liderów zespołu, Zacha LaVine’a i DeMara DeRozana, do spojrzenia na krótko i długoterminową przyszłość ich wspólnej gry.

Chicago Bulls rozpoczęli sezon rozczarowująco. Wygrali jeden z trzech meczów, mając problemy we wszystkich trzech spotkaniach. Po starciu z Oklahomą zawodnicy zorganizowali zamknięte spotkanie w szatni. Dyskutowano na temat przyszłości zespołu, by usprawnić grę i wyniki. Jedno jest pewne: jest nad czym myśleć i pracować.

Jeden z tematów to wspólna gra liderów: Zacha LaVine’a i DeMara DeRozana. Nasuwa się pytanie: czy ten duet zaprowadzi Bulls do sukcesów? Obaj zabrali głos w tej sprawie.

– To już nasz trzeci rok razem. Wiemy, jak wygląda ten biznes. Wszyscy się kochamy. DeMar jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Cały czas rozmawiamy. Ale musimy wymyślić, by to wszystko zadziałało – powiedział LaVine.

DeRozan powtórzył uwagi LaVine’a na temat konieczności znalezienia czegoś, co zadziała. Weteran powiedział, że jego zdaniem Chicago rozwiąże sprawę.

– Myślę, że nam się to uda. To frustrujące, ponieważ minęło tak dużo czasu, że uważasz, że powinno to być drugą naturalną. Ale myślę, że czasami może nadmiernie sobie pomagamy nawzajem, ponieważ tak bardzo chcemy, żeby to zadziałało – powiedział DeRozan.

Zach LaVine i DeMar DeRozan zgodnie twierdzą, że Bulls „muszą to rozgryźć”.