Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bridges odejdzie z Hornets? Trzy kluby go chcą

NBA News: Bridges odejdzie z Hornets? Trzy kluby go chcą

NBA News: Bridges odejdzie z Hornets? Trzy kluby go chcą

Phoenix Suns są zainteresowani wymianą za Milesa Bridgesa z Charlotte Hornets – donosi Duane Rankin z Arizona Republic. Bridges jest jednym z 10 zawodników, którymi Suns są zainteresowani przed trade-deadline (8 lutego).

To jednak nie jest jedyny klub, który wyraża chęć przejęcia jego kontraktu z Charlotte Hornets.

Jake Fischer z Yahoo Sports donosi, że Utah Jazz i Detroit Pistons są również zainteresowani wymianą z udziałem Milesa Bridgesa.

Po tym jak Terry Rozier wyjechał do Miami, a Charlotte Hornets otwarcie starają się wymienić jeszcze jednego lub dwóch zawodników. Nazwisko Bridgesa wciąż pojawia się w różnych doniesieniach.

– Nie zwracam uwagi na to, co ludzie mówią. Byłem krytykowany przez ostatnie półtora roku, więc rozmowy o wymianie to najmniejsze z moich zmartwień. Po prostu wychodzę na parkiet i staram się grać jak najlepiej w każdym meczu. Tylko na tym się skupiam – powiedział zawodnik.

Warto zaznaczyć, że Bridges ma możliwość zawetowania transakcji. Jest to jeden z warunków w umowie zawartej w lipcu (o wartości 7,9 miliona dolarów). Dlatego koszykarz się na nią zdecydował, a nie podpisywał dłuższej umowy.

Mimo zainteresowania ze strony Suns i innych klubów, Bridges nie zamierza zmieniać pracodawcy.

– Hornets stoją za mną murem i chcę tu zostać. To się nigdy nie zmieni. Bez względu na to, co ludzie słyszą, wiedz, że chcę zostać w tym klubie – podkreślił.

Kluby zdają sobie też sprawę z tego, że Bridges ma problemy pozaboiskowe. W związku ze sprawą dotyczącą przemocy rodzinnej odbywał karę 30 meczów zawieszenia (20 w poprzednim, 10 w tym).