Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: All-Star Game. Zaskakujące wyniki we Francji

NBA News: All-Star Game. Zaskakujące wyniki we Francji

NBA News: All-Star Game. Zaskakujące wyniki we Francji

Poznaliśmy pierwsze piątki 73. Meczu Gwiazd NBA, który odbędzie się 18 lutego w Indianapolis. Najwięcej głosów zebrał LeBron James, dla którego będzie to 20. występ w Meczu Gwiazd. Zaskakujący jest fakt, że debiutant Victor Wembanyama nie miał największego poparcia wśród fanów… we Francji.

Dziennikarz Noah Magaro-George podał, że Wembanyama, numer jeden draftu w NBA w 2023 roku, zajął dopiero czwarte miejsce w głosowaniu kibiców do All-Star Game we Francji. „To mnie mocno zaskoczyło” – napisał.

Najwięcej głosów wśród francuskiej publiczności zebrał Grek Giannis Antetokounmpo. Kolejne miejsca na podium zajęli Joel Embiid i Jayson Tatum.

Francuz zajął 8. miejsce w głosowaniu na Zachodzie wśród graczy wysokich. Łącznie uzyskał ponad 825 tysiące głosów. Wyprzedzili go m.in. Alperen Sengun, Kawhi Leonard, Anthony Davis czy Nikola Jokić.

Victor Wembanyama w barwach Spurs notuje w tym sezonie 20,5 punktu i 10,1 zbiórki na mecz. Jest czołową postacią tego zespołu i mocnym kandydatem do zdobycia nagrody rookie of the year.

Przypomnijmy, że drużyny w Meczu Gwiazd liczą po 12 graczy, więc wiele nazwisk się jeszcze załapie. Rezerwowych wybierają już trenerzy NBA.