Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pacers chcą graczy Raptors! Co zrobi klub?

NBA News: Pacers chcą graczy Raptors! Co zrobi klub?

NBA News: Pacers chcą graczy Raptors! Co zrobi klub?
Photo by Dylan Buell/Getty Images

Indiana Pacers zgłosili zainteresowanie wymianą za skrzydłowych Toronto Raptors – OG Anunoby’ego i Pascala Siakama. Raptors decydują, co zrobić z każdym z graczy, ponieważ obaj mogą zostać niezastrzeżonymi wolnymi agentami następnego lata.

Pacers szukają wzmocnień. Po awansie do finału In-Season Tournament, klub ma nadzieję na występ w play-off. Pacers nie byli w playoffach od 2020 roku.

Jeśli chodzi o Toronto, nie dali żadnych wskazówek na temat tego, jak skłaniają się do transacji z udziałem Anunoby’ego, Siakama lub Gary’ego Trenta Jr, który również będzie wolnym agentem. Wiemy, że Raptors wskazali, że nie mają zamiaru na przeprowadzenie pełnej rewolucji.

Warto też dodać, że Michael Grange ze Sportsnet poinformował, że Toronto Raptors i Pascal Siakam postrzegają 30 grudnia jako potencjalny termin na podjęcie ostatecznej decyzji o przedłużeniu kontraktu.

Przedłużenie kontraktu podpisane przed 30 grudnia pozwoliłoby Raptors na elastyczność w handlu Siakamem następnego lata przed wolną agenturą.

Siakam kwalifikuje się do podpisania czteroletniego przedłużenia kontraktu o wartości 192 milionów dolarów. Obie strony prowadzą dyskusje na temat ram nowej umowy od początku sezonu.