Darmowe transmisje meczów na żywo 📺
Darmowe kotno gracza i extra 🎁 na start

 

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Ben Simmons z odważną deklaracją. „Będziemy się dobrze bawić”

NBA News: Ben Simmons z odważną deklaracją. „Będziemy się dobrze bawić”

NBA News: Ben Simmons z odważną deklaracją. „Będziemy się dobrze bawić”
Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images

Wielu ekspertów skreśla już Bena Simmonsa, który ma za sobą żmudny okres rehabilitacji po operacji kręgosłupa i kiepski sezon w barwach Brooklyn Nets. Australijczyk zapowiada jednak, że kibice w nadchodzących rozgrywkach zobaczą jego „najlepszą wersję”, a drużyna będzie dawała dużo radości swoją grą i wynikami.

Amerykańskie media donoszą, że Ben Simmons ma być gotowy do gry na 100 procent do listopada. Kiedy tak się stanie, wszechstronny zawodnik Brooklyn Nets ma nadzieję, że ponownie zostanie głównym obrońcą drużyny. Simmons zdradził, że otrzymał zapewnienia od trenera Nets Jacque Vaughna, że będzie również pełnił ważną funkcję w ofensywie.

– Przygotujcie się na wspaniały rok. Myślę, że to będzie ekscytujące. Będziemy się dobrze bawić i wrócimy do dobrej koszykówki na Brooklynie – zapowiedział Simmons.

Zawodnik wie również, że w ciągu ostatnich kilku lat rozczarował niektórych ludzi. Nie szuka jednak żadnych wymówek, ponieważ ma świadomość, że ponownie musi pozyskać ludzi na nowo.

– Powiedziałbym, że najtrudniejsza była część, gdy nie mogłem wykonywać swojej pracy w pełni. Nigdy nie szukam wymówek, nigdy nie próbowałem rozmawiać o różnych rzeczach, które się dzieją. Jestem to winien wszystkim, fanom i wszystkim, aby wrócić tam, gdzie powinienem być. Właśnie to zrobiłem tego lata, aby tam się znaleźć – zaznaczył.

W poprzednim sezonie Simmons notował dla Nets zaledwie 6,9 pkt i 6,1 asyst. Grał dużo poniżej swoich możliwości. Australijczyk chce wrócić do gry na poziomie All-Star. Uda mu się?