Liga Typerów NBA: KOLEJKA#21 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA#21 WYNIKI

Kolejna, już #21 kolejka Ligi Typerów NBA za nami! W tym tygodniu wyniki punktowe naprawdę wysokie – musi mieć to coś wspólnego z aż pięcioma meczami zakończonymi dogrywką… 🤔

Wygranym tej kolejki, zgarniającym najwyższy freebet od TOTALbet, jest użytkownik KUPIEC/BUYER z pięknym, okrąglutkim wynikiem 79 punktów. Dwa punkty za nim użytkownik galczan6, którego taktyka – biorąc pod uwagę równą liczbę punktów – musiała być identyczna. Zadecydowały detale. Warto pamiętać, że kursy na poszczególne wyniki ulegają zmianie wraz z kursami bukmacherskimi. Trzeba mieć trochę szczęścia, albo wyczucia czasu. Podium uzupełnia użytkownik ufi. Poniżej pełna lista TOP20, która zgarnia freebety od TOTAlbet – wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziś – jak co poniedziałek – startuje nowa kolejka. To dobra okazja, by przyłączyć się do zabawy i na równych warunkach, od zera powalczyć z innymi o freebety od TOTALbet. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i poświęcić codziennie po kilkanaście sekund na typowanie zwycięzców kolejnych meczów. proste, satysfakcjonujące, wymagające jedynie odrobiny czasu i intuicji: