Liga Typerów NBA: KOLEJKA #7 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #7 WYNIKI

Za nami 7. tydzień sezonu, a co za tym idzie #7 kolejka Ligi Typerów NBA! Nie będę ukrywał – liczyłem, że i tym razem uda mi się wygrać. Niestety, w poprzednim tygodniu chyba po prostu miałem farta. Tym razem najlepszy okazał się użytkownik filu_to_ja, który od początku naszej zabawy kręci się w okolicach czołówki, ale pierwszy raz udało mu się skończyć na pierwszej pozycji. Gratulacje!

W czołówce jak zwykle kilka stałych nicków, które od początku trzymają wysoki poziom, ale też kilku nowych użytkowników, co oczywiście cieszy. Najlepsza 20 nagrodzona freebetami prezentuje się następująco:

Dziś poniedziałek, koniec poprzedniej, ale też początek nowej kolejki. Najlepszy moment, by dołączyć do naszej zabawy. Nie musisz martwić się o to, że za nami już 7 tygodni sezonu NBA. Co tydzień zaczynamy zabawę od nowa i możesz na równych zasadach powalczyć o nagrody od TOTALbet. Wszystko co musisz zrobić, to zarejestrować się i przez tydzień zaznaczać zwycięzców kolejnych meczów. Zajmie to kilkanaście sekund dziennie, a ile zabawy.