TOTALbet kod promocyjny: ZKRAINYNBA – Jak odebrać bonusy?

TOTALbet kod promocyjny: ZKRAINYNBA – Jak odebrać bonusy?

Dzięki współpracy z TOTALbet nasz portal może funkcjonować i rozwijać się, a przy okazji mamy coś do zaoferowania dla Was. Jeśli założysz konto u bukmachera TOTALbet z naszym kodem bonusowym ZKRAINYNBA, aktywujesz ofertę powitalną, która przy spełnieniu wszystkich warunków może wynieść nawet 338 złotych

Bonusy o łącznej wartości do 338 PLN!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
ODBIERZ

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Cała kwota oferty powitalnej składa się z dwóch niezależnych od siebie bonusów:

5 PLNFreebet bez depozyturejestracja z naszym kodem i zaznaczenie zgody marketingowej
333 PLNZakład bez ryzykazakład na określonych warunkach

Dokładne warunki, które musisz wypełnić, by skorzystać z każdego z bonusów, opiszemy za chwilę. Podstawą do skorzystania z każdego z bonusów jest jednak rejestracja z użyciem kodu bonusowego ‘ZKRAINYNBA’. Kod należy wpisać w trakcie rejestracji w wyznaczonym miejscu:

Bonusy, które otrzymasz dzięki użyciu naszego kodu nie tylko pozwolą Ci obstawiać mecze NBA (jeśli nie masz pomysłu na co stawiać, zapraszamy do zakładki naszej zakładki Typy NBA, tam zawsze mamy coś ciekawego!), ale też oglądać mecze NBA za darmo. Bukmacher TOTALbet oferuje transmisje meczów NBA na żywo zarówno za pośrednictwem przeglądarki, jak i aplikacji mobilnej. Jakie warunki spełnić, by móc oglądać spotkania w TOTALbet, dowiesz się tutaj:

https://zkrainynba.com/gdzie-ogladac-mecze-nba-na-zywo-za-darmo/

Bonus freebet bez depozytu 5 zł

Teraz zobaczysz co należy zrobić, by odebrać bonus freebet bez depozytu o wartości 5 złotych. Warunki są naprawdę proste!

 • Zarejestruj
  Zarejestruj się u bukmachera TOTALbet z naszego linku, wpisując nasz kod promocyjny w odpowiednie pole.
 • Aktywuj konto stałe
  By aktywować konto stałe, w zakładce “Moje konto” musisz uzupełnić wymagane informacje – numer konta bankowego, oraz zdjęcie dowodu osobistego. Po aktywacji konta stałego, freebety pojawią się w zakładce “Moje konto”. 
 • Odbierz bonus
  Freebetem należy raz obrócić, stawiając zakład po kursie o wartości przynajmniej 2.00. Pamiętaj, by stawiając zakład zaznaczyć okienko “BONUS FREEBET”. Wygraną z kuponu możesz od razu wypłacić, lub postawić za nią kolejne zakłady. Na wykorzystanie freebetu masz 7 dni.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

Teraz pokażemy Ci, jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 333 złotych. W praktyce są to trzy osobne, kolejne zakłady bez ryzyka o wartości 111 złotych.

 • Zarejestruj
  Zarejestruj się u bukmachera TOTALbet z naszego linku, wpisując nasz kod promocyjny w odpowiednie pole.
 • Wpłać
  Dokonaj pierwszej wpłaty o dowolnej wartości. Optymalne wykorzystanie bonusu możliwe będzie przy wpłacie 333 zł.
 • Postaw zakłady bez ryzyka
  Postaw trzy różne kupony o wartości od 1 zł do 111 zł składające się z dowolnej liczby zdarzeń o dowolnym kursie.
 • Odbierz bonus
  Za każdy z przegranych kuponów postawionych za bonus, otrzymasz zwrot o wysokości 100% na konto depozytowe. Bonusem nie musisz obracać – możesz od razu wypłacić gotówkę, lub stawiać za nią kolejne zakłady. W przypadku wygranego kuponu, pełna kwota wygranej trafia na Twoje konto depozytowe – nie musisz nią obracać, możesz wypłacić lub grać dalej. 

Ważne! Bonus ważny jest przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. 

Mecze NBA za darmo z kodem promocyjnym ‘ZKRAINYNBA’

Rejestracja konta u bukmachera TOTALbet z naszym kodem promocyjnym ‘ZKRAINYNBA’ nie tylko daje Ci możliwość skorzystania z czterech różnych bonusów, ale też pozwoli Ci oglądać mecze NBA całkowicie za darmo. TOTALbet oferuje transmisję poszczególnych meczów NBA – konkretnie tych, przy których pojawia się symbol ze skrótem ‘TV’:

By uruchomić transmisję meczu, trzeba obstawić w swojej historii konta przynajmniej jeden zakład za wpłacone pieniądze, lub posiadać dodatnie saldo. Z reguły wymaga to wydania własnych pieniędzy. Dzięki rejestracji z kodem ‘ZKRAINYNBA’ możesz jednak oglądać mecze bez płacenia. Wszystko, co musisz zrobić, to:

 • Założyć konto z naszym kodem bonusowym ZKRAINYNBA
 • Zaznaczyć zgody marketingowe przy rejestracji, by otrzymać 10 zł freebetu
 • Uzupełnić informacje wymagane do aktywacji konta stałego, by otrzymać kolejne 30 zł freebetu
 • Oba freebety obróć, stawiając zakład po kursie przynajmniej 2.00, by suma trafiła na konto depozytowe

Mając już środki na koncie depozytowym, możesz śmiało oglądać transmisje na żywo z meczów NBA. 

Jak najlepiej skorzystać z oferty powitalnej?

Jeśli postanowisz wypełnić wszystkie wymienione wyżej warunki, możesz otrzymać w sumie aż do 5240 zł w formie bonusów. Łączna suma zależy oczywiście także od wpłacanych przez Ciebie środków – zrozumiałym jest, że nie koniecznie chcesz na starcie swojej przygody z bukmacherem TOTALbet inwestować dużych kwot. To dobry moment by przypomnieć, że z zakładów bukmacherskich należy korzystać odpowiedzialnie, w formie zabawy, bez narażania swojego budżetu. 

Jak wykorzystać Freebet od ZKrainyNBA?

Po rejestracji z użyciem kodu ‘ZKRAINYNBA’ wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych i aktywacją konta stałego, na Twoim koncie bonusowym pojawi się Freebet o łącznej wartości 40 zł. By z niego skorzystać, musisz postawić za niego zakład po kursie 2.00 lub wyższym. Jeśli nie masz pomysłu na co warto postawić, pomysły zawsze znajdziesz w naszej zakładce Typy NBA. Przykładowy kupon spełniający warunki obrotu Freebetem wygląda następująco – pamiętaj, by zaznaczyć, że stawiając kupon chcesz wykorzystać kwotę Freebetu:

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka do 200 PLN?

Mechanizm korzystania z bonusu zakładu bez ryzyka do 200 zł jest jeszcze prostszy, niż w przypadku Freebetu. Po zarejestrowaniu się z użyciem kodu ‘ZKRAINYNBA’, należy dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, dowiesz się tego w późniejszej części tekstu.  

Jeśli chcesz wykorzystać darmowy zakład, pierwsza wpłata nie może przekroczyć wartości 200 zł. Następnie za całość pierwszej wpłaty postaw kupon składający się z maksymalnie trzech zdarzeń. Jako zdarzenie traktowana jest każda osobna linijka kuponu, w tym wypadku na przykład wygrana Dallas Mavericks w meczu przeciwko Orlando Magic:

Teraz pozostało już tylko czekać. Jeśli Wszystkie wydarzenia na Twoim kuponie okazały się trafne – gratulacje! Wygrałeś pokaźną sumkę (jej pokaźność sumki zależeć będzie od wysokości Twojej pierwszej wpłaty, oraz kursu, po jakim postawiłeś kupon – kurs jest w tym przypadku dowolny). Jeśli jednak nie udało się wygrać, cała postawiona w ten sposób suma wraca na Twoje konto. Z tą kwotą możesz zrobić co chcesz – postawić kolejne kupony, albo wypłacić. Znów – jeśli nie masz pomysłu na to, jak wykorzystać zakład bez ryzyka, cenne porady znajdziesz w zakładce Typy NBA

Jak wykorzystać Bonus od wpłaty do 5000 PLN?

Bonus od wpłaty to ten z czterech bonusów, który pozwala na zgarnięcie największej sumy. Jak sama nazwa wskazuje – nawet do 5000 zł. Nic więc dziwnego, że warunki jego spełnienia są nieco bardziej skomplikowane, niż w przypadku trzech poprzednich. Nie jest to jednak bonus tak straszny i skomplikowany, jak mogłoby się z pozoru wydawać. Aktywatorem bonusu jest zakład złożony z 4 wydarzeń, z których każde ma kurs 1.30 lub wyższy. Musi być to kupon za całość wpłaconej jednorazowo sumy od 10 do 5000 zł. Co ważne, nie musi być to pierwsza wpłata. Żeby się nie pogubić, sugeruję pierwszą wpłatę wykorzystać na Zakład bez ryzyka, a dopiero kolejną wpłatę przeznaczyć na aktywację tego bonusu. Przy założeniu, że wpłaciłem właśnie tylko minimalnie wymaganą dyszkę, aki kupon będzie wyglądał na przykład tak – zwróć uwagę, że każde ze zdarzeń ma kurs wyższy niż 1.30:

Po postawieniu kuponu, który spełnia powyższe warunki, na Twoim koncie pojawi się 25% pierwotnej wpłaty. W moim skromnym przypadku będzie to 2,50 zł, ale jeśli wpłacisz i obstawisz 100 zł, będzie to już 25 zł. Kolejne 25% pojawi się po postawieniu kolejnych 10 zł (w moim wypadku – tu zależnie ile wpłaciłeś pierwotnie) na kupony spełniające warunki, kolejne 25% po postawieniu kolejnej sumy pierwotnej wpłaty, a ostatnie 25% za postawienie po raz czwarty kuponów spełniających identyczne warunki. Jest to więc bonus rozbity na 4 segmenty. Nie martw się jednak, TOTALbet nie pozwoli Ci się pogubić w obliczeniach. Po wejściu w zakładkę ‘BONUSY’, zobaczysz jasno i klarownie na jakim etapie obracania bonusem jesteś. Jak widzicie, ja muszę postawić jeszcze piątkę na kupon złożony z 4 zdarzeń po kursach 1.30 lub wyższych, by odebrać trzecią z czterech porcji mojego bonusu:

Rejestracja do TOTALbet

Istnieją dwa sposoby zarejestrowania się u bukmachera TOTALbet. Oba są proste i przystępne, jednak możesz wybrać sobie ten, który bardziej Ci odpowiada:

 • rejestracja poprzez formularz
 • rejestracja poprzez MojeID

Formularz rejestracji TOTALbet

Rejestrując się u bukmachera TOTALbet poprzez formularz, musisz podać wymagane dane. Są to:

 • adres email
 • numer telefonu
 • imię
 • nazwisko
 • pesel

Po przejściu przez formularz i podaniu wymaganych danych, na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomośc z linkiem aktywacyjnym. By rozpocząć działania na koncie, należy kliknąć w link aktywujący w wiadomości. Po tym procesie będziesz mógł dokonać wpłaty, postawić zakłady, czy odebrać bonusy wynikające z użycia kodu ‘ZKRAINYNBA’. 

Wykonanie wszystkich powyższych kroków skutkuje założeniem konta tymczasowego. Pozwala ono stawiać zakłady, jednak nie pozwala ono dokonywać wypłat, oraz zostanie ono zamknięte, jeśli nie zostanie w przeciągu 90 dni przemianowane na konto stałe. Zmiana konta na konto stałe wymaga podania dodatkowych danych. W menu “moje konto” należy odnaleźć pole “dokument tożsamości” i wgrać czytelną kopię lub skan dowodu osobistego lub paszportu. Jeśli nie chcesz tego robić, optymalny będzie dla Ciebie drugi sposób rejestracji, a więc ta z wykorzystaniem technologii MojeID.

Rejestracja TOTALbet przez MojeID 

Oprócz wypełnienia standardowego formularza, TOTALbet umozliwa też rejestrację za pomocą technologii MojeID. Jest to sposób rejestracji z wykorzystaniem bankowości elektronicznej, który eliminuje konieczność dostarczenia skanu dokumentu tożsamości. By rozpocząć ten proces rejestracji, należy wybrać odpowiednią opcję przy rozpoczęciu rejestracji:

Po wybraniu opcji ‘Zarejestruj się” przy użyciu bankowości elektronicznej, zostaniesz przekierowany przez przeglądarkę na stronę mojeid.pl, na której musisz dokonać wyboru banku, w którym posiadasz konto. Technologia MojeID obsługuje konta w wymienionych bankach:

 • PKO Bank Polski
 • inteligo
 • ING
 • Bank Pekao
 • SGB Banki Spółdzielcze
 • mBank
 • GET IN Bank
 • BOŚ Bank
 • BNP Paribas
 • BS Brodnica
 • Crédit Agricole
 • Santander
 • Alior Bank

Po wybraniu właściwego banku, zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto bankowe. Tego rodzaju rejestracja wiąże się utworzeniem od razu konta stałego. Warto zaznaczyć, że to w pełni bezpieczny mechanizm, a bukmacher TOTALbet nie ma dostępu do Twoich danych logowania do bankowości elektronicznej. . 

Wpłaty i wypłaty z konta TOTALbet

By postawić zakład u bukmachera TOTALbet – jak u każdego innego bukmachera – musisz mieć do tego środki na koncie. Jedną z opcji jest wykorzystanie Freebetów, o których piszemy wyżej. Drugą jest wpłata środków na konto depozytowe, z którego można obstawiać zakłady. TOTALbet umożliwia dokonywanie wpłat przy użyciu trzech platform płatności elektronicznych: 

 • Przelewy24
 • dotpay
 • PayU

Ponadto możliwe jest dokonanie wpłaty bezpośrednio – bez pośrednictwa platform płatności elektronicznej – za pomocą systemu BLIK:

Czymże jednak byłaby zabawa u bukmachera bez możliwości wypłacenia wygranej kwoty. TOTALbet umożliwia szybką wypłatę bezpośrednio na konto bankowe. Pamiętaj jednak, że wypłata wymaga posiadania konta stałego, a więc albo podania numeru konta po rejestracji za pośrednictwem formularza, albo rejestracji za pośrednictwem technologii MojeID. Po określeniu kwoty, którą chcesz wypłacić z konta depozytowego, oraz wpisaniu hasła dla potwierdzenia operacji, TOTALbet zleci przelew o określonej kwocie na Twoje konto bankowe:

Liga Typerów NBA – jeszcze więcej Freebetów od TOTALbet!

Nie ma co ukrywać – współpraca z bukmacherem TOTALbet pozwala rozwijać się serwisowi ZKrainyNBA i to właśnie we współpracy z TOTALbet przygotowaliśmy dla Was specjalną zabawę, jaką jest Liga Typerów NBA. Codziennie możesz typować w naszej zakładce Liga Typerów NBA zwycięzców kolejnych spotkań, by na koniec tygodnia walczyć zupełnie za darmo o Freebety:

Co tydzień najlepsza dwudziestka typujących zgarnia Freebety na konto u bukmachera TOTALbet. Jeśli jesteś naprawdę sprawnym typującym, możesz co tydzień walczyć nawet o 50 PLN. Nagroda nie ominie Cię jednak nawet wtedy, kiedy nie zmieścisz się w ścisłej czołówce:

Gra w naszej Lidze Typerów wymaga oczywiście założenia konta u bukmachera TOTALbet z naszym kodem promocyjnym ‘ZKRAINYNBA’. Oprócz dostępu do czterech różnych bonusów, rejestracja z naszym kodem daje też więc możliwość walki o kolejne bonusy tydzień w tydzień. 

Kod promocyjny TOTALbet o treści ‘ZKRAINYNBA’ wpisany przy rejestracji zapewni Ci bonusy o łącznej wartości do 5240 PLN.

By odebrać Freebet 40 PLN, załóż konto stałe z kodem ‘ZKRAINYNBA’, zaznaczając zgody marketingowe.

Tak – dzięki rejestracji z kodem ‘ZKRAINYNBA’, możesz odebrać darmowy freebet, który po wróceniu na Twoje konto pozwoli Ci oglądać mecze NBA za darmo.