Finały NBA: Konflikt Irvinga z kibicami Bostonu: „Nie takim człowiekiem jestem”

Finały NBA: Konflikt Irvinga z kibicami Bostonu: „Nie takim człowiekiem jestem”

Finały NBA: Konflikt Irvinga z kibicami Bostonu: „Nie takim człowiekiem jestem”

Już w nocy z czwartku na piątek, o godzinie 2:30 naszego czasu, rozpoczną się Finały NBA. Jedną z historii przez Finałem jest napięta relacja Kyrie Irvinga z kibicami Bostonu.

Stawiając na wygraną Celtics i +214,5 punktu w meczu za freebet 34 PLN od SUPERBET, możesz wygrać 83 PLN
kurs z dnia: 3.06.2024
Kurs: 2.80
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Dallas Mavericks zmierzą się w Finałach NBA z Boston Celtics – rywalizacja do 4 wygranych meczów wyłoni nowych Mistrzów NBA. Kyrie Irving – jeden z liderów Mavs – został zapytany na konferencji prasowej o jego historię konfliktu z kibicami Celtics:

„Myślę, że jestem teraz lepszy w okazywaniu emocji, czy byciu świadomym tego, jak to będzie wyglądać. Nazwijmy to animozją, nazwijmy to nienawiścią, nazwijmy to 'w Bostonie zgotują mu piekło’. Cóż, są na świecie poważniejsze sprawy. […]”

– Kyrie Irving

Przypomnijmy: Kyrie Irving, który trafił do Bostonu w 2017 roku, deklarował, że chce zostać w drużynie na dłużej. Po dwóch latach jednak Kyrie postanowił przejść do Nets, by połączyć siły ze swoim dobrym kolegą, Kevinem Durantem. Od tego czasu relacje pomiędzy Kyrie Irvingiem a kibicami Bostonu są dość… Napięte.

Kiedy w barwach Nets Kyrie przyjeżdżał do Bostonu, nie mógł liczyć – delikatnie mówiąc – na gorące przyjęcie. W jego stronę latały butelki:

Kyrie nie pozostawał dłużny. Z jego strony w kierunku kibiców Bostonu skierowane były środkowe palce:

Głośnym echem odbił się też rytuał Kyrie Irvinga, polegający na… deptaniu logo Boston Celtics umieszczonego na parkiecie:

Dziś Kyrie odżegnuje się od swoich zachowań sprzed dwóch lat. Na konferencji prasowej przed Finałami NBA przyznał, że dziś znajduje się już w innym punkcie swojego życia i stara się lepiej kontrolować swoje emocje i zachowania:

„Powiem jednak, że ostatni raz w Bostonie nie był najlepszy – nie w tym sezonie regularnym, tylko w Playoffach, kiedy wszyscy widzieli mnie jak robiłem obraźliwe gesty i trochę traciłem panowanie nad sobą. – to nie było najlepsze odbicie tego, jakim człowiekiem jestem i jak chcę rywalizować na najwyższym poziomie. […]

Jestem zbudowany dla takich momentów, żeby być w stanie poradzić sobie z takimi okolicznościami – od tamtego czasu dojrzałem. Więc jasne, to będzie nieprzyjazne środowisko, ale patrzę na to i widzę jako zdrową relację z kibicami. Niemalże przychodzi mi na myśl film „Gladiator” – po prostu trzeba wygrać sobie przychylność tłumu. Dobrze jest słyszeć ciszę w arenie TD Garden, kiedy gram dobrze. Oni mimo wszystko doceniają dobrą koszykówkę.”

– Kyrie Irving

Razem z SUPERBET przygotowaliśmy promocję na mecz otwarcia Finałów NBA. Zakładając konto z kodem 'ZKRAINYNBA’ możesz postawić na zwycięstwo dowolnej drużyny w pierwszym meczu Finałów (7.06.2024 | 2:30) po kursie 100.00:

POSTAW 2 PLN, WYGRAJ 200 PLN!
Dołącz do SUPERBET z kodem 'ZKRAINYNBA’ i postaw na zwycięstwo Mavs lub Celtics w Game 1 Finałów po kursie 100.00!
kurs: 1.40 100.00
kod promocyjny
ZKRAINYNBA
możesz zagrać sprawdź szczegóły

Jak zagrać zwycięzcę meczu Boston Celtics – Dallas Mavericks po kursie 100.00?

  1.  Zarejestruj się z kodem ZKRAINYNBA i zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięzcę meczu Boston – Dallas z dnia 07.06 (typ zakładu: Zwycięzca z dogrywką – 1 lub 2)
  4. W przypadku wygranej otrzymasz bonus 200 PLN (równowartość kursu 100.00)
  5. Bonus należy obrócić trzykrotnie na kuponach SOLO i AKO z kursem min. 1.91. Na obrót mamy 7 dni.

(regulamin promocji)

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.