Devin Booker daje zwycięstwo Suns, świetna końcówka Foxa

Devin Booker daje zwycięstwo Suns, świetna końcówka Foxa

Devin Booker for the win! Phoenix Suns w ostatnich sekundach pokonują Dallas Mavericks 109-108, przedłużając serię porażek Mavs do 6 z rzędu. Nie byłoby tego zwycięstwa Słońc, gdyby nie fantastyczny występ Chrisa Paula (34/9/9 i 70% z gry!)

YT: Valley Hoop Highlights

Jednak bohaterem był rzucający obrońca Phoenix trafiając takiego game winnera:

Sacramento Kings pokonują New Orleans Pelicans 118-109, a prawdziwy popis gry pokazał nam dzisiaj De’Aaron Fox. Rozgrywający absolutnie przejął to spotkanie zdobywając 17 kolejnych punktów Kings w czwartej kwarcie i prowadząc swój zespół do zwycięstwa. Ostatecznie Fox zanotował 38 pkt i 12 ast:

YT: Sacramento Kings

Atlanta Hawks postawiła naprawdę trudne warunki obrońcom tytułu, w czym prym wiódł oczywiście Trae Young (25 pkt i 16 ast). Niestety dla Jastrzębi, po stronie Lakers gra teraz LeBron James, który od czasu do czasu urozmaica sobie mecze takimi zagraniami:

New York Knicks nie dali rady Chicago Bulls. Świetny mecz rozegrał Lauri Markkanen zdobywając 30 punktów. Bohaterem Byków był jednak Zach LaVine (21), którego Knicks postanowili nieco odpuścić w obronie w końcówce spotkania i to on trafił kluczową dla zwycięstwa 110-102 trójkę:

Malik Monk show w Miami. Rzucający obrońca Hornets miał dzisiaj kapitalną formę trafiając rekordowe w karierze 9 trójek (na 13 prób) i zdobywając 36 punktów. Dzięki takiej postawie Monka Hornets wyrwali Heat zwycięstwo po dogrywce 129-121:

YT: Z.Highlights

Cleveland Cavaliers pokonują Minnesotę Timberwolves 100-98 utrzymując się tym samym w top7 konferencji wschodniej. Pozbawieni KAT-a Wolves nie mieli dzisiaj żadnej odpowiedzi na Jarretta Allena, który coraz lepiej czuje się w Ohio, zdobywając dzisiaj 23 pkt i 18 zb:

Z dobrej strony zdążył się także pokazać Darius Garland:

Top10 z dzisiejszej nocy:

YT: NBA