Zyskowski wraca do kadry. Kiedy zagra Sochan? Jest odpowiedź

Zyskowski wraca do kadry. Kiedy zagra Sochan? Jest odpowiedź

Zyskowski wraca do kadry. Kiedy zagra Sochan? Jest odpowiedź
(Photo by Marcin Golba/NurPhoto via Getty Images)

Zmiany zachodzą w składzie kadry Polski, która jest na finiszu przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego o udział w Igrzyskach Olimpijskich. Jarosław Zyskowski w trybie awaryjnym został ściągnięty do Katowic. Z naszych informacji wynika, że w piątek ma w końcu zagrać Jeremy Sochan.

Sporo dzieje się w kadrze Polski przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, który odbędzie się w Walencji. Kadra ma za sobą trzy sparingi (na razie bez zwycięstwa). W żadnym z tych meczów nie wystąpił Jeremy Sochan. Absencja była wynikiem zarządzania odpowiednimi obciążeniami dla jego ciała.

W końcu szefowie Spurs dali mu zielone światło na grę.

“Wystąpi w jednym meczu towarzyskim rozgrywanym w Polsce – decyzja zostanie podjęta w dniu spotkania” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Z naszych informacji wynika, że Sochana zobaczymy na parkiecie w piątkowym spotkaniu z Nową Zelandią w Katowicach (początek 18:00). Na trybunach pojawi się kilka tysięcy kibiców.

W składzie doszło do jednej zmiany – drużynę opuścił Adrian Bogucki. Środkowy debiutował w kadrze w Grecji, następnie zagrał w obu sparingach w Chorwacji. W środę rano zapadła decyzja, że jego udział w zgrupowaniu dobiegł końca. Na zgrupowanie w trybie awaryjnym został powołany skrzydłowy Trefla Sopot, Jarosław Zyskowski.

W piątek kadra Polski zmierzy się z Nową Zelandią. Dzień później z kolei zespół zagra przeciwko Filipinom, lecz tym razem w Sosnowcu.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.